UX/UI DESIGN IS OUR GAME

Realizujemy projekty skupiając się zarówno na doświadczeniach docelowych użytkowników, jak i wizualnym rozwoju wdrożonych rozwiązań.

Projektowanie produktów cyfrowych

Co zyskasz? 

  • Analizę obecnej strony oraz rekomendacje na poprawę wyników
  • Rozwiązania oparte na docelowych doświadczeniach użytkowników
  • Gotowy do wdrożenia projekt strony, aplikacji lub e-sklepu
Czytaj
Brand design

Co zyskasz? 

  • Projekt identyfikacji wizualnej dopasowany do biznesu lub produktu
  • Zestaw materiałów graficznych do dalszego użytku
Czytaj

Co oferujemy

Sprawdź, jak dzięki UX/UI Designowi możemy rozwinąć Twój biznes. 

Projektowanie Produktów
Cyfrowych

Projektując user experience opieramy się na strategicznym podejściu wykorzystując wywiady i badania z użytkownikami oraz sprawdzone frameworki. Dbamy również o interfejs, który skupia się na przygotowaniu wizualnej części produktu cyfrowego przyjaznej dla oka odbiorcy.

 

UX design
Dbamy o to, aby tworzone produkty cyfrowe były nie tylko przyjazne dla użytkownika, ale co najważniejsze, aby ich obsługa była intuicyjna.
UX writing
Z myślą o wygodzie użytkowników tworzymy teksty i komunikaty, które są dopasowane do specyfiki odbiorcy i jezyka, jakim się posługuje.
Prototypowanie
Dzięki prototypowaniu jesteśmy w stanie szybko wykryć i naprawić istniejące problemy, jeszcze przed wdrożeniem produktu.
Testy użyteczności
Oceniamy funkcjonalność projektów testując je na przyszłych użytkownikach, aby w porę je zoptymalizować.
Optymalizacja dostępności
Dbamy o dopasowanie rozwiązań do potrzeb osób z niepełnosprawnościami, dlatego optymalizujemy produkt pod kątem standardów accessibility WCAG 2.1.
Projektowanie e-commerce
Tworzymy platformy e-commerce z dopasowanym zestawem funkcji i elastyczną architekturą. Do obsługiwanych projektów dobieramy odpowiednie rozwiązania technologiczne.
Projektowanie stron internetowych / aplikacji mobilnych
Tworzymy makiety UX stron, na podstawie których przygotowujemy projekt graficzny. Opracowujemy również Design System dla stron i aplikacji.
Redesign interfejsu
Wykonujemy redesign gotowych rozwiązań digitalowych, aby odświeżyć wizerunek marki i sprawić, by projekt był przyjazny dla oka odbiorcy.

Brand
Design

Dbamy również o interfejs użytkownika tworząc projekty wizualne dostosowane zarówno do odbiorcy docelowego, jak i aktualnych standardów. Opracowujemy kompleksowe rozwiązania graficzne, które są solidnym fundamentem do tworzenia dalszej komunikacji wizualnej marki.

Projekt identyfikacji wizualnej
Tworzymy kompleksową identyfikację wizualną marki lub dedykowanego projektu oraz materiały graficzne niezbędne do dalszej komunikacji.
Umów się

Nie ważne, na jakim etapie rozwoju swojego biznesu właśnie jesteś. Możesz na nas liczyć!

Sandra Szklarek
New Business Manager

Co mówią o nas nasi klienci?

Nie rzucamy słów na wiatr. Zależy nam na skuteczności realizowanych projektów, co jest doceniane przez naszych klientów. 

Z naszej perspektywy, Kreatik świadczy wyjątkowe usługi i pod każdym względem przekraczał nasze oczekiwania.
Mikołaj Stachowiak
Marketing Specialist, Lisner
Na początku powierzyliśmy firmie Kreatik realizację projektu polegającego na zorganizowaniu konkursu dla marki Cortes w dwóch sieciach handlowych. Wykazali się zaangażowaniem, dobrą organizacją i kreatywnością. Materiały graficzne oraz animacja promujące konkurs były wykonane profesjonalnie i nieszablonowo. To też spowodowało, że postanowiliśmy zorganizować razem kolejny konkurs, tym razem dla marki Łomża. Wierzymy, że to nie koniec naszej współpracy.
Artur Mazur
Trade Marketing Manager, Van Pur S.A.
Największym atutem Kreatika jest zdolność zrozumienia biznesu Klienta i umiejętność pomocy w rozwoju.
Maciej Hojszyk
Dyrektor ds. Marketingu, Eurocash S.A.
Agencja Kreatik to profesjonalne i nowatorskie spojrzenie na marketing. Powierzone projekty zawsze wykonane są z należytą starannością, kreatywnością, na najwyższym poziomie i zawsze na czas. Ponad to Agencja często sama wychodzi z inicjatywą i unikatowymi pomysłami. I co ważne – potrafi słuchać klienta… Zdecydowanie mogę polecić Kreatik i jej profesjonalny zespół!
Justyna Mikołajczak
Starszy Specjalista ds. Trade Marketingu, Żabka
Orbico Group miało już drugi raz okazję współpracować z Kreatikiem podczas realizacji projektu dedykowanego na skalę międzynarodową. I w tym wypadku nas nie zawiedli. Mogliśmy liczyć na masę kreatywnych pomysłów, wykraczających poza standardowe działania angażujące pracowników. Dzięki dobrze zaplanowanej wcześniej pracy, byliśmy gotowi ze wszystkimi aktywnościami dużo wcześniej niż w latach ubiegłych kiedy realizowaliśmy to wydarzenie samodzielnie. Duża elastyczność współpracy, otwartość na feedback oraz zaangażowanie to coś co cenimy najbardziej!
Martyna Morawiec
HR Manager
W imieniu Fundacji, bardzo dziękuję całemu zespołowi Kreatika za pomysłowość, sumienność i zaangażowanie przy pracach nad wspólnie realizowaną kampanią społeczną.
Profesjonalizm od samego początku do końca.
Alicja Gaca
Prezes Fundacji, Fundacja Głosem Zwierząt
Ich transparentne i profesjonalne podejście do biznesu sprawiło, że współpraca z nimi była pozytywnym doświadczeniem.

Marketing Manager, Taxology
Kreatik był niezwykle wykwalifikowanym i kreatywnym partnerem, który na czas dostarczał doskonałe rezultaty.
Klaudia Malesińska
Business Developer, MTA Digital
DIGITAL IS OUR GAME
DIGITAL IS OUR GAME
DIGITAL IS OUR GAME
DIGITAL IS OUR GAME
OUR GAME DIGITAL IS
OUR GAME DIGITAL IS
OUR GAME DIGITAL IS
OUR GAME DIGITAL IS

WYCEŃ PROJEKT

Nie ważne, na jakim etapie rozwoju swojego biznesu właśnie jesteś. Możesz na nas liczyć!

Kontakt
Wyceń projekt
en pl