Innowacyjna Platforma Handlu – strona www, CI, content

Wyzwanie

Innowacyjna Platforma Handlu to zestaw narzędzi dla obecnych i nowych klientów (detalistów i dostawców) Eurocash, który pozwala na usprawnienie sprzedaży, zwiększenie konkurencyjności oraz lepsze poznanie swoich klientów.

Naszym zadaniem było zaprojektowanie strony internetowej oraz stworzenie identyfikacji wizualnej.

Ostateczny efekt 
Ostateczny efekt 
Ostateczny efekt 
Ostateczny efekt 

Stworzyliśmy stronę internetową, treść bloga oraz CI.

Mimo dużej ilości informacji strona jest przejrzysta i prosta w obsłudze. Zaprojektowaliśmy dwie podstrony – jedną skierowaną do detalistów, a drugą do dostawców, co ułatwia poruszanie się po serwisie i wyszukiwanie ciekawych informacji. Oprócz nich wdrożyliśmy również na stronie: bloga, FAQ i zakładki kontaktowe, a także umożliwiliśmy zapisanie się do IPH. Stworzyliśmy również identyfikację wizualną – logo, grafikę i prezentacje. W ramach współpracy stworzyliśmy również treści na bloga – artykuły o sprzedaży, atrakcyjne dla grupy docelowej i poprawiające skuteczność SEO. Oferujemy również wsparcie strategiczne i wsparcie informatyczne serwisu.

Największą zaletą Kreatik jest umiejętność zrozumienia biznesu klienta i pomoc w rozwoju.
Maciej Hojszyk
Dyrektor ds Marketingu, Eurocash S.A.
Firma była zadowolona z reakcji na projekt, które generalnie były pozytywne. Firma jest przekonana, że projekt będzie skuteczny, ponieważ zespół zdobył nagrodę marketingową za swoje wysiłki w tym zakresie. Ciekawe było podejście zespołu do tematu.
Alicja Gaca
CEO, Fundacja Głosem Zwierząt

Osoby odpowiedzialne
za ten projekt

We devise. We design. We deploy.

Dlaczego jesteśmy tak dobrzy w tym, co robimy? Ponieważ nasz zespół tworzą ludzie doświadczeni w pracy w różnych branżach, z różnym wykształceniem i niezwykłymi pasjami, które rozwijamy po pracy.
Wojtek Górnaś
New Business Manager
Agnieszka Mieszała
Project Manager
Joanna Kluczka
Head of UI Design
Monika Konarzewska
Head UX Designer

Masz dla nas wyzwanie? Napisz:
Wyceń projekt
Wyceń projekt
Wyceń projekt
Wyceń projekt
Wyceń projekt
Wyceń projekt
Wyceń projekt
Wyceń projekt
Wyceń projekt

Wyceń projekt
en pl