Zobacz jak robimy Content&growth

ROBIMY

Tworzenie treści

Obecnie jesteśmy przytłoczeni dużą ilością treści, co sprawia, że coraz trudniej się wyróżnić. Wiele wiadomości gubi się w labiryncie powtarzających się fraz i grafik. Współpracując z klientami nad treścią, nie tylko dostarczamy im pięknie zaprojektowane materiały, ale przede wszystkim skupiamy się na dotarciu i przyciągnięciu grupy docelowej.

Projektujemy różnego rodzaju treści dopasowane do środowiska cyfrowego. Oprócz tworzenia estetycznych kreacji wiemy też dokładnie, jakich formatów użyć, aby osiągnąć zamierzone cele i trafić w preferencje grupy docelowej.

… i robimy to za pomocą…
Animacje
Tworzymy animacje 2D takie jak video explainery, employer branding czy animacje wizerunkowe.
Scriptwriting
Tworzymy scenariusze spotów wizerunkowych, animacji biznesowych i video explainer’ów, które są dopasowane do grupy docelowej i przeznaczenia filmu.
Video
Dysponujemy zespołem reżyserów, operatorów kamer i dronów, którzy zrealizowali dziesiątki projektów komercyjnych, filmów dokumentalnych i teledysków.
Graphic design
Projektujemy grafiki o różnym przeznaczeniu. Przygotowujemy grafiki do mediów społecznościowych, key visuale, banery, materiały reklamowe, newslettery sprzedażowe i wiele innych.
Social media
Przygotowujemy treści i grafiki na różne platformy społecznościowe. Wiemy, jakie formaty i metody komunikacji sprawdzają się u użytkowników.
ePR
Zajmujemy się przygotowaniem komunikacji e-PR oraz kontaktem z mediami.
Lead magnet creation
Przygotowujemy komunikację przeznaczoną do zbierania leadów. Korzystamy ze sprawdzonych formatów i angażujących treści nastawionych na generowanie leadów.

ROBIMY

Growth

Growth marketing nastawiony jest przede wszystkim na osiąganie zysku, nie zapominając o potrzebach i zachowaniach użytkowników. Wspieramy firmy w tym procesie dzięki znajomości narzędzi i odpowiednich technologii.

Zależy nam, aby tworzone przez nas treści docierały do docelowego użytkownika i wpływały na rozwój biznesu naszych klientów. Bazujemy na odpowiednio dobranych do tego celu strategiach i kanałach. Wszystko opiera się na mierzalnych wskaźnikach. Target reklamowy, platformy, formaty i przekaz – nic nie jest przypadkowe.

… i robimy to poprzez…
Performance marketing
Prowadzimy kampanie reklamowe na jakich platformach, np. Facebook Ads, LinkedIn Ads i Google Ads.
Remarketing
Wiemy, jak prowadzić kampanie i jakimi narzędziami zbierać dane, aby prowadzić skuteczne kampanie remarketingowe.
Generowanie leadów
Kampanie leadowe, które prowadzimy, skupiają się na generowaniu zainteresowania, budowaniu list potencjalnych klientów, pozyskiwaniu subskrybentów newslettera oraz gromadzeniu leadów sprzedażowych.
Content marketing
Zasięg i zaangażowanie kampanii contentowych osiągamy poprzez organizację konkursów, tworzenie eventów oraz tworzenie interaktywnych landing pages czy akcji promocyjnych w sklepach.
Influencer Marketing
Prowadzimy kampanie z influencerami i znanymi artystami, które zwiększają zasięg kampanii oraz zaangażowanie odbiorców w takie działania jak m.in. konkursy.
Marketing automation
Prowadzimy działania marketingowe z wykorzystaniem specjalnego oprogramowania i narzędzi usprawniających procesy sprzedażowe.

ROBIMY

Email marketing (with AMP4Mail)

Masz wiadomość! Co zrobić, aby użytkownik to przeczytał? Znamy kilka sposobów, które zwiększą sukces Twoich kampanii mailingowych. Dbamy o każdy szczegół – od kreacji po realizację.

Wiemy, jak zapewnić skuteczny mailing i wysoki współczynnik otwarć. Organizujemy wysyłkę tradycyjnych e-maili, ale też stale poszukujemy nowych, lepszych rozwiązań. Jednym z nich jest AMP4Mail, czyli dynamiczne wiadomości e-mail. Jest to szereg interakcji z odbiorcą już w środowisku poczty elektronicznej.

…i robimy to poprzez…
Email design&coding
Oferujemy zarówno projekt graficzny e-maila, jak i jego realizację dostosowaną do specyfiki projektu. Korzystamy z technologii, które pozwalają nam usprawnić proces wdrażania mailingu i zwiększyć jego skuteczność.
Integracja
Zajmujemy się integracją mailingu dostosowanego do indywidualnych potrzeb klientów.
Backend configuration
Organizujemy stronę serwera tak, aby była gotowa na otrzymywanie wszystkich informacji z dynamicznych e-maili. Działania użytkownika zostaną zapisane w utworzonej tutaj bazie danych. Jeśli jakakolwiek opinia zostanie przekazana użytkownikowi w wiadomości e-mail – jest ona również przechowywana tutaj.
Biała lista
Przeprowadzimy Cię przez proces umieszczania Twojej domeny na białej liście przez Google, aby umożliwić wysyłanie kampanii.
Fallback preparation
Za każdym razem, gdy wysyłasz kampanię e-mail AMP, musisz dołączyć zwykłą kreację zastępczą HTML. Za każdym razem, gdy klient poczty e-mail (np. Outlook) nie jest w stanie wyświetlić treści AMP, wyświetli kod zastępczy HTML.
Nie potrzebujesz nas przy robieniu content & growth jeśli wiesz…
Nie potrzebujesz nas przy robieniu content & growth jeśli wiesz…
Nie potrzebujesz nas przy robieniu content & growth jeśli wiesz…
Nie potrzebujesz nas przy robieniu content & growth jeśli wiesz…
  • jak komunikuje się Twoja grupa docelowa
  • co jest popularne wśród Twojej grupy docelowej
  • jak do nich dotrzeć
  • wszystko o formatach cyfrowych i narzędziach analitycznych
  • jak pisać treści dla różnych grup

Inne projekty z kategorii content&growth:

Zobacz co nasi specjaliści napisali o content&growth

I love your magic! <3
Sylwia Adaszak
Eurocash Alkohole

Masz dla nas wyzwanie? Napisz:
Wyceń projekt
Wyceń projekt
Wyceń projekt
Wyceń projekt
Wyceń projekt
Wyceń projekt
Wyceń projekt
Wyceń projekt
Wyceń projekt

Wyceń projekt
en pl