Winosfera strona www

Wyzwanie

Winosfera to koncept winny, w skład którego wchodzą sklepy winiarskie w czterech polskich miastach oraz restauracja i przestrzeń eventowa w Warszawie. Właściciele marki skupiają się na promocji najlepszych win z Nowego Świata. 

Naszym zadaniem było zaprojektowanie responsywnej strony korporacyjnej.

Ostateczny efekt 
Ostateczny efekt 
Ostateczny efekt 
Ostateczny efekt 

Przed zabraniem się do pracy właściwej, czyli makietowania i rysowania strony, spotkaliśmy się, by dokładnie poznać potrzeby klienta. 

Wspólnie zdecydowaliśmy, że nową stronę powinna wyróżniać lekkość i elegancja. Taka koncepcja to odpowiedź na zmianę wizerunku, wyższe pozycjonowanie brandu. 

Klientowi zależało również na możliwie najwyższym poziomie elastyczności CMS-a w zakresie modyfikacji kontentu tekstowego i graficznego. Klient opisał działania marki swoimi słowami, nam pozostawił warstwę graficzną.  Strona jest responsywna i można z niej wygodnie korzystać na urządzeniach mobilnych.

Na koniec, a raczej początek – nasza współpraca z marką Winosfera nie zakończyła się na wdrożeniu nowej strony internetowej. Ciąg dalszy nastąpi…

Największą zaletą Kreatik jest umiejętność zrozumienia biznesu klienta i pomoc w rozwoju.
Maciej Hojszyk
Dyrektor ds Marketingu, Eurocash S.A.
Firma była zadowolona z reakcji na projekt, które generalnie były pozytywne. Firma jest przekonana, że projekt będzie skuteczny, ponieważ zespół zdobył nagrodę marketingową za swoje wysiłki w tym zakresie. Ciekawe było podejście zespołu do tematu.
Alicja Gaca
CEO, Fundacja Głosem Zwierząt

Osoby odpowiedzialne
za ten projekt

We devise. We design. We deploy.

Dlaczego jesteśmy tak dobrzy w tym, co robimy? Ponieważ nasz zespół tworzą ludzie doświadczeni w pracy w różnych branżach, z różnym wykształceniem i niezwykłymi pasjami, które rozwijamy po pracy.
Dawid Bartodziej
Head of Delivery
Joanna Kluczka
Head of UI Design
Monika Konarzewska
Head of UX Design

Masz dla nas wyzwanie? Napisz:
Wyceń projekt
Wyceń projekt
Wyceń projekt
Wyceń projekt
Wyceń projekt
Wyceń projekt
Wyceń projekt
Wyceń projekt
Wyceń projekt

Wyceń projekt
en pl