Prestige Apartments strona www

Wyzwanie

Tree Development Group to działająca od ponad 13 lat nowoczesna grupa deweloperska oferująca domy, apartamenty i mieszkania w prestiżowych lokalizacjach w Łodzi, Sopocie i niebawem w  Warszawie. Inwestycje są tworzone przez doświadczonych ekspertów, gwarantując najwyższej jakości wykonanie.

Naszym zadaniem było stworzenie strony internetowej dla nowej inwestycji – Apartamentów Prestige, trzech budynków z kategorii premium w ścisłym centrum Łodzi. 

Byliśmy naprawdę pewni umiejętności i doświadczenia firmy Kreatik w branży. Podczas współpracy przy nowej stronie konsultowaliśmy się z zespołem w zakresie rozwiązań i narzędzi UX i zawsze mogliśmy liczyć na profesjonalne wsparcie.
Ostatecznyefekt 
Ostatecznyefekt 
Ostatecznyefekt 
Ostatecznyefekt 

Tworząc stronę internetową inwestycji, postawiliśmy zarówno na jej funkcjonalność, jak i design korespondujący z prestiżowym charakterem budynków. 

Wyróżnikiem strony jest sposób prezentowania wszystkich mieszkań inny niż na stronach wcześniejszych inwestycji. Do tej pory wykorzystywano do tego tabelę, natomiast my zaproponowaliśmy listing rozkładów pomieszczeń. Dbając o doświadczenie użytkownika, postawiliśmy też na sprawną i intuicyjną wyszukiwarkę apartamentów. Można je znaleźć na różne sposoby, np. za pomocą filtrów czy wizualizacji 3d. To użytkownik wybiera najwygodniejszą dla siebie opcję. Może on też dodać interesujące go mieszkanie do ulubionych, aby później łatwo wrócić do konkretnej oferty.  Zależało nam również na tym, żeby potencjalni klienci mogli łatwo skontaktować się z deweloperem. W związku z tym dane kontaktowe są cały czas widoczne na stronie, a użytkownik może skorzystać z różnych form kontaktu – telefonu, livecalla, chata czy formularza.

Dodatkowo zaprojektowaliśmy mapę centrum Łodzi z zaznaczeniem najważniejszych punktów i wskazaniem odległości, jaka dzieli je od apartamentów. Umieszczenie jej na stronie jest kolejnym podkreśleniem lokalizacji inwestycji, która gra jedną z kluczowych ról.  

Przed rozpoczęciem projektowania graficznego strony stworzyliśmy logo i identyfikację wizualną inwestycji i na jej podstawie zaprojektowaliśmy stronę. Postawiliśmy na nowoczesny i elegancki design, tożsamy z samymi budynkami, wykorzystując czerń i złoto. Główną inspiracją do powstania minimalistycznej strony i motywu pionowej linii przejawiającej się przez cały projekt była elewacja budynków inwestycji. Dużą rolę odegrały też piękne wizualizacje wnętrz i otoczenia budynków, które odpowiednio wyeksponowaliśmy na stronie.   

Byliśmy naprawdę pewni umiejętności i doświadczenia firmy Kreatik w branży. Podczas współpracy przy nowej stronie konsultowaliśmy się z zespołem w zakresie rozwiązań i narzędzi UX i zawsze mogliśmy liczyć na profesjonalne wsparcie.
Filip Łubisz
Head of Marketing, Tree Development Group
Wyróżniali się podczas części strategicznej, ponieważ rozumieją nasze potrzeby i proponują odpowiednie rozwiązania w zakresie układu i topologii informacji. Próbowali zrozumieć kontekst użytkowania, a następnie zaproponowali najlepsze możliwe rozwiązanie. Zdecydowanie udowodnili, do czego są zdolni.
Marek Nadra
Business Solution Manager, Supporting the Enterprise, CBS Dan’IS, DACH, Danone GmBH
Zespół Kreatik wprowadził mnie w cudowny świat kreatywnego myślenia projektowego, przesuwając multidyscyplinarne zespoły do granic naszych możliwości twórczych. Maria i jej zespół potrafią połączyć rozległą wiedzę na temat definiowania problemów i technik generowania pomysłów z zaangażowaniem w warsztaty o dużej energii i zmysłem biznesowym.
An Louwagie
Business Consultant in Bisnode Belgium

Osoby odpowiedzialne
za ten projekt

We devise. We design. We deploy.

Dlaczego jesteśmy tak dobrzy w tym, co robimy? Ponieważ nasz zespół tworzą ludzie doświadczeni w pracy w różnych branżach, z różnym wykształceniem i niezwykłymi pasjami, które rozwijamy po pracy.
Agnieszka Mieszała
Project Manager
Joanna Kluczka
Head of UI Design
Dawid Bartodziej
Head of Delivery

Masz dla nas wyzwanie? Napisz:
Wyceń projekt
Wyceń projekt
Wyceń projekt
Wyceń projekt
Wyceń projekt
Wyceń projekt
Wyceń projekt
Wyceń projekt
Wyceń projekt

Wyceń projekt
en pl