NOWALIJKA
„Z natury”
branding

Wyzwanie

Naszym zadaniem był branding nowego produktu firmy – gotowych do podgrzania zupek w plastikowych opakowaniach.

 

 

 

O projekcie

Nowalijka to przedsiębiorstwo zajmujące się produkcją i sprzedażą hurtową produktów z branży owocowo-warzywnej. Firma istnieje na rynku od 1999 roku.

Klient
Nowalijka
Usługa
Branding
Branża
FMCG

MASZ PODOBNE WYZWANIE?

Nie ważne, na jakim etapie rozwoju swojego biznesu właśnie jesteś. Możesz na nas liczyć!

Kontakt

Pracę zaczęliśmy od przeprowadzenia warsztatów strategicznych, które odbyły się w siedzibie firmy. Wzięli w nim udział właściciele, pracownicy przedsiębiorstwa oraz osoby odpowiedzialne za recepturę zupek. Nasz zespół składał się ze stratega, UX Designera oraz Art Directora. Warsztaty pozwoliły na opracowanie persony, poszukiwanie wartości marki i określenie tone of voice marki oraz warstwy wizualnej.

Na podstawie wspólnie wypracowanych podczas warsztatów założeń przeszliśmy do wymyślania nazwy. Po sesji kilku burz mózgów powstała nazwa – Z Natury. Ma ona skupiać uwagę na naturalne pochodzenie składników i ich wysoką jakość. Jako dopełnienie nazwy powstały przymiotniki odpowiadające specyfice smaku danej zupy, np. Z Natury kapryśna Zupa Ogórkowa, które znalazły się na etykiecie opakowania.

Po akceptacji nazwy przez klienta, przeszliśmy to projektowania logo oraz etykiety opakowania. Inspiracją do powstania logotypu były warzywa i zioła znajdujące się w zupie oglądanej z góry. Priorytetem było również wskazanie, że produkt składa się w 100% z naturalnych składników. Zostało to podkreślone dzięki użyciu rzeczywistych zdjęć warzyw i umieszczeniu ich na etykiecie. Front etykiety jest dodatkowo wzbogacony o piktogramy świeżych ziół dodawanych do zupy.

The final result 
The final result 
The final result 
The final result 

Osoby odpowiedzialne
za ten projekt

Dlaczego jesteśmy tak dobrzy w tym, co robimy? Ponieważ nasz zespół tworzą ludzie doświadczeni w pracy w różnych branżach, z różnym wykształceniem i niezwykłymi pasjami, które rozwijamy po pracy.
Maria Połońska
CEO
Joanna Kluczka
Head of UI Design
Aleksandra Strelczuk
UX/UI Designer
Monika Konarzewska
Head of UX Design

Masz dla nas wyzwanie? Napisz:
Wyceń projekt
Wyceń projekt
Wyceń projekt
Wyceń projekt
Wyceń projekt
Wyceń projekt
Wyceń projekt
Wyceń projekt
Wyceń projekt

Wyceń projekt
en pl