neoMedica – warsztaty i strona www

Wyzwanie

neoMedica to unikalne centrum medyczne na mapie Poznania. Miejsce to łączy wysoką jakość oferowanych usług, dobrą organizację pracy i obsługi pacjenta wraz z komfortowym wystrojem wnętrz oraz najnowszym sprzętem diagnostycznym.

Stanęliśmy przed zadaniem przygotowania nowej strony internetowej. Ze względu na fakt, że nawigacja na poprzedniej stronie klienta nie była prosta, a nasz audyt wykazał, że niektóre buttony nie były w ogóle klikane – architektura informacji powstała tutaj od zera.Koncepcja powstała po warsztatach z klientem. Po dogłębnej analizie przy użyciu danych ilościowych i narzędzi analitycznych wspólnie opracowaliśmy grupę docelową i customer journey. Wyzwanie stanowiło też połączenie nowej witryny z wewnętrznymi systemami kartotek. 

W ramach naszej współpracy przeprowadziliśmy wspólne warsztaty kompleksowo omawiające proces obsługi naszych pacjentów, co zaowocowało wspólnymi projektami z zakresu marketingu internetowego. Cele ilościowe wyznaczone dla projektów Kreatik zostały osiągnięte.
Ostateczny efekt 
Ostateczny efekt 
Ostateczny efekt 
Ostateczny efekt 

Powstały projekt skupia się na kompleksowości oferty kliniki, prezentując jednocześnie szeroki wybór badań i pakietów medycznych. 

Projektując stronę od nowa, skupiliśmy się też na najważniejszych informacjach dla pacjentów – ułatwiliśmy dostęp do modułu Umów się na wizytę, powiększając go i wyróżniając kolorem. 

Kolorystyka zastosowana na stronie jest zgodna z CI marki, logo zostało odświeżone z zachowaniem najważniejszych elementów. Aby zwiększyć wiarygodność komunikacji, wszystkie zdjęcia zostały wykonane podczas sesji zdjęciowej w klinice. 

Eksperckość centrum buduje też baza wiedzy, w której lekarze mają swoją przestrzeń do wypowiedzi, a pacjent może znaleźć przydatne porady.

W ramach naszej współpracy przeprowadziliśmy wspólne warsztaty kompleksowo omawiające proces obsługi naszych pacjentów, co zaowocowało wspólnymi projektami z zakresu marketingu internetowego. Cele ilościowe wyznaczone dla projektów Kreatik zostały osiągnięte, dlatego z przyjemnością ponownie podejmiemy współpracę z tą agencją przy potencjalnych przyszłych projektach. Jestem bardzo zadowolona z przebiegu współpracy i bieżącego kontaktu z agencją.
Sylwia Adaszak
Medical Center Development Manager, neoMedica
Wyróżniali się podczas części strategicznej, ponieważ rozumieją nasze potrzeby i proponują odpowiednie rozwiązania w zakresie układu i topologii informacji. Próbowali zrozumieć kontekst użytkowania, a następnie zaproponowali najlepsze możliwe rozwiązanie. Zdecydowanie udowodnili, do czego są zdolni.
Marek Nadra
Business Solution Manager, Supporting the Enterprise, CBS Dan’IS, DACH, Danone GmBH
Firma była zadowolona z reakcji na projekt, które generalnie były pozytywne. Firma jest przekonana, że projekt będzie skuteczny, ponieważ zespół zdobył nagrodę marketingową za swoje wysiłki w tym zakresie. Ciekawe było podejście zespołu do tematu.
Alicja Gaca
CEO, Fundacja Głosem Zwierząt

Osoby odpowiedzialne
za ten projekt

We devise. We design. We deploy.

Dlaczego jesteśmy tak dobrzy w tym, co robimy? Ponieważ nasz zespół tworzą ludzie doświadczeni w pracy w różnych branżach, z różnym wykształceniem i niezwykłymi pasjami, które rozwijamy po pracy.
Maria Połońska
CEO
Dawid Bartodziej
Head of Delivery
Monika Konarzewska
Head of UX Design
Joanna Kluczka
Head of UI Design

Masz dla nas wyzwanie? Napisz:
Wyceń projekt
Wyceń projekt
Wyceń projekt
Wyceń projekt
Wyceń projekt
Wyceń projekt
Wyceń projekt
Wyceń projekt
Wyceń projekt

Wyceń projekt
en pl