Lisner
kreatywny landing page

Wyzwanie

To nie pierwszy projekt, który realizowaliśmy z marką Lisner. Tym razem, klient zgłosił się do nas z prośbą o wsparcie w przygotowaniu kreatywnej koncepcji oraz zaprojektowaniu strony dedykowanej nowej kampanii “Śledź ma wiele twarzy”. 

 

O projekcie

Strona miała za zadanie przede wszystkim w nieszablonowy sposób przedstawić nową ofertę Lisnera. Promowane były bowiem nowe smaki śledzia – solony, wędzony oraz słodko-kwaśny. W nawiązaniu do spotu wizerunkowego, emitowanego zarówno w digitalu jak i TV, stworzyliśmy spójną contentowo koncepcję landing page’a angażującego użytkownika. 

Klient
Lisner
Usługa
Web / App Dev
Branża
FMCG
Kiedy
Luty 2023 – Marzec 2023

MASZ PODOBNE WYZWANIE?

Nie ważne, na jakim etapie rozwoju swojego biznesu właśnie jesteś. Możesz na nas liczyć!

Kontakt

Pracę rozpoczęliśmy od sesji warsztatowej z klientem, na której dopracowaliśmy koncepcję zaproponowaną w ramach oferty. Po warsztatach przygotowaliśmy makiety UX oraz listę pomysłów na umieszczenie informacji o landing page’u na stronie głównej Lisnera. Kolejnym krokiem było stworzenie projektu graficznego. Powstały ilustracje do każdej scenerii – morskiej, leśnej i imprezowej. W centrum umieszczone zostało zdjęcie Michela, a wokół jego postaci powstały obrysy atrybutów związanych z danym smakiem i krajobrazem. 

Na stronie nie zabrakło również sekcji z przepisami zawierającymi nowe produkty Lisnera oraz miejsca, gdzie użytkownik może obejrzeć spot wizerunkowy kampanii. Zaprojektowaliśmy wysuwany panel, na którym umieściliśmy produkt z opisem oraz buttony z trzema przepisami na każdą okazję.

Co chcieliśmy osiągnąć?

Pomysł opierał się na wykorzystaniu wizerunku Michela Morana (ambasadora marki) i pokazaniu go w trzech zupełnie różnych krajobrazach nawiązujących tematycznie do nowych smaków śledzia. Element angażujący użytkownika bazował na dopasowaniu scrolla horyzontalnego ze zmieniającymi się krajobrazami w tle zgodnie z umieszczonym na stronie kompasem smaków. 

The final result 
The final result 
The final result 
The final result 

OSOBY ODPOWIEDZIALNE
ZA TEN PROJEKT

Dlaczego jesteśmy tak dobrzy w tym, co robimy? Ponieważ nasz zespół tworzą ludzie doświadczeni w pracy w różnych branżach, z różnym wykształceniem i niezwykłymi pasjami, które rozwijamy po pracy.
Paulina Figlewicz
UX designer
Weronika Worsztynowicz
Project Manager
Paulina Miracka
UI Designer

Masz dla nas wyzwanie? Napisz:
Wyceń projekt
Wyceń projekt
Wyceń projekt
Wyceń projekt
Wyceń projekt
Wyceń projekt
Wyceń projekt
Wyceń projekt
Wyceń projekt

Wyceń projekt
en pl