Kreatik
new year card ’23

Wyzwanie

Zgodnie z tradycją, również w tym roku, przygotowaliśmy specjalną kartkę noworoczną, którą dzieliliśmy się z naszymi klientami oraz obserwatorami na Social Media.

Tym razem podeszliśmy do tematu przyszłościowo 😉

 

 

 

 

O projekcie

Nowy Rok, Nowa Kartka. W Kreatiku tradycją już jest, że wkraczamy w nowy rok z kolejną odsłoną kartki noworocznej, którą wysyłamy naszym klientom i zaprzyjaźnionym partnerom oraz dzielimy się nią ze społecznością na SM. Tym razem nie było inaczej.

Client
Kreatik
services
Web / App Dev
When
Listopad 2022 – Styczeń 2023

MASZ PODOBNE WYZWANIE?

Nie ważne, na jakim etapie rozwoju swojego biznesu właśnie jesteś. Możesz na nas liczyć!

Kontakt

Pierwszy etap prac składał się z sesji brainstormingowych, na których padało mnóstwo pomysłów. Wybór nie był łatwy! Postanowiliśmy jednak, że tym razem wybiegniemy nieco w przyszłość i stworzymy landing page, na którym użytkownik dowie się, co go czeka w 2023 roku.

Tegoroczna kartka bazowała na quizie przygotowanym w tajemniczym klimacie polegającym na przepowiadaniu przyszłości. Odpowiadając na serię pytań, użytkownik na końcu otrzymywał dedykowaną wróżbę na 2023, którą mógł się podzielić ze znajomymi na kanałach Social Media.

Treści, zarówno pytania jak i wróżby, opierały się na zabawnym copy i przepowiedni traktowanej z przymrużeniem oka. Karta z przepowiednią zawierała również gify, w których główną rolę odgrywali pracownicy Kreatika i ich interpretacja kategorii – Plany i marzenia, Kariera, Wellbeing i Przyszłość.

OSOBY ODPOWIEDZIALNE
ZA TEN PROJEKT

Dlaczego jesteśmy tak dobrzy w tym, co robimy? Ponieważ nasz zespół tworzą ludzie doświadczeni w pracy w różnych branżach, z różnym wykształceniem i niezwykłymi pasjami, które rozwijamy po pracy.
Jagoda Złakowska
Communication Manager
Magdalena Węcłaś
Content Manager
Aleksandra Strelczuk
UI Team Leader
Paulina Miracka
UI Designer
Anna Rajzer
UI Designer
Filip Krawczyk
UI Designer
Paulina Figlewicz
UX Designer

Describe your challenge and reach out for more with us
Price your project
Price your project
Price your project
Price your project
Price your project
Price your project
Price your project
Price your project
Price your project

Wyceń projekt
en pl