Hoop Polska
strona www

Wyzwanie

Hoop Polska należy do Grupy Kofola ČeskoSlovensko a.s., która jest jednym
z najważniejszych producentów napojów bezalkoholowych i wody butelkowanej w Europie Środkowej. Firma eksportuje swoje produkty do krajów Europy Zachodniej, Stanów Zjednoczonych i Kanady. Hoop Polska zatrudnia ponad 300 pracowników.

Naszym zadaniem było zaprojektowanie responsywnej strony korporacyjnej w odpowiedzi na rebranding marki, tak aby jak najlepiej odzwierciedlić jej charakter.

Ostatecznyefekt 
Ostatecznyefekt 
Ostatecznyefekt 
Ostatecznyefekt 

Przy projektowaniu strony, postawiliśmy na przejrzysty i minimalistyczny layout. Wybraliśmy układ kafelkowy – intuicyjny i wygodny do obsługi z poziomu urządzeń mobilnych.

Położyliśmy nacisk na podstronę Kariera, w której oddaliśmy głos pracownikom firmy, opisując pracę w HOOP Polska z ich perspektywy. 

Klientowi zależało również na możliwie najwyższym poziomie elastyczności CMS-a w zakresie modyfikacji kontentu tekstowego i graficznego. Strona jest responsywna i można z niej korzystać na urządzeniach mobilnych.

Największą zaletą Kreatik jest umiejętność zrozumienia biznesu klienta i pomoc w rozwoju.
Maciej Hojszyk
Head of Marketing, Eurocash S.A.
Wyróżniali się podczas części strategicznej, ponieważ rozumieją nasze potrzeby i proponują odpowiednie rozwiązania w zakresie układu i topologii informacji. Próbowali zrozumieć kontekst użytkowania, a następnie zaproponowali najlepsze możliwe rozwiązanie. Zdecydowanie udowodnili, do czego są zdolni.
Marek Nadra
Business Solution Manager, Supporting the Enterprise, CBS Dan’IS, DACH, Danone GmBH
W naszej współpracy z pewnością pomogło zrozumienie projektu i indywidualne podejście. W trakcie realizacji projektu firma zaproponowała dodatkowe funkcjonalności aplikacji, których nie planowano w pierwszej fazie wdrożenia. Pokazało nam, że Kreatik skupia się na kliencie i jego zadowoleniu, a nie na zamykaniu kolejnego projektu.
Martyna Morawiec
HR Coordinator, Orbico Group

Osoby odpowiedzialne
za ten projekt

We devise. We design. We deploy.

Dlaczego jesteśmy tak dobrzy w tym, co robimy? Ponieważ nasz zespół tworzą ludzie doświadczeni w pracy w różnych branżach, z różnym wykształceniem i niezwykłymi pasjami, które rozwijamy po pracy.
Dawid Bartodziej
Head of Delivery
Monika Konarzewska
Head of UI Design
Joanna Kluczka
Head of UI Design

Masz dla nas wyzwanie? Napisz:
Wyceń projekt
Wyceń projekt
Wyceń projekt
Wyceń projekt
Wyceń projekt
Wyceń projekt
Wyceń projekt
Wyceń projekt
Wyceń projekt

Wyceń projekt
en pl