Handen
strona www

Wyzwanie

HANDEN to jeden z wiodących niezależnych dostawców prądu i gazu dla firm w Polsce. Nasz klient może się pochwalić ponad 40 400 klientami i współpracą z 83 gminami.

W ramach współpracy poproszono nas o  zaprojektowanie i wdrożenie nowej strony internetowej. Wprawdzie nasz klient miał już witrynę, ale potrzebowała ona odświeżenia i dostosowania do najnowszych trendów. 

Standardowy projekt nieznacznie utrudniał fakt, że klient działa w bardzo trudnej branży, w której wiele zależy od przepisów prawa. 

Ważnym elementem briefu była łatwość nawiązania kontaktu z firmą, możliwość zbierania leadów i czytelne przedstawienie oferty.

Ostateczny efekt 
Ostateczny efekt 
Ostateczny efekt 
Ostateczny efekt 

Zaczęliśmy od zera, tworząc zupełnie nowy layout. Nasz team UI/UX narysował stronę tak, żeby każdy mógł w możliwie najprostszy, intuicyjny sposób znaleźć wszystkie informacje.

Klient zyskał kompletną stronę. Odwiedzający mogą poznać działania CSR, dowiedzieć się więcej o założycielach firmy czy poczytać na blogu o najważniejszych dla HANDEN wydarzeniach. 

To, co jest jednak najważniejszym elementem strony, to łatwość kontaktu z przedstawicielami firmy. Formularz kontaktowy czy numery telefonu na infolinię znajdują się prawie w każdej zakładce i są graficznie wyróżnione.

Po naszej stronie był projekt graficzny, copywriting, wdrożenie tłumaczenia na trzy języki oraz programowanie. 

Strona jest dostępna w technologii RWD.

Współpraca z Kreatik opierała się na pełnym zaangażowaniu i głębokim zrozumieniu potrzeb klienta. Sprawna komunikacja, profesjonalizm i wspólne dotarcie do rozwiązań – to najlepsze podsumowanie naszego projektu. Bardzo polecam.
Dominika Jeżowska
Eurocash Dystrybucja
Byliśmy naprawdę pewni umiejętności i doświadczenia firmy Kreatik w branży. Podczas współpracy przy nowej stronie konsultowaliśmy się z zespołem w zakresie rozwiązań i narzędzi UX i zawsze mogliśmy liczyć na profesjonalne wsparcie.
Filip Łubisz
Head of Marketing, Tree Development Group
W naszej współpracy z pewnością pomogło zrozumienie projektu i indywidualne podejście. W trakcie realizacji projektu firma zaproponowała dodatkowe funkcjonalności aplikacji, których nie planowano w pierwszej fazie wdrożenia. Pokazało nam, że Kreatik skupia się na kliencie i jego zadowoleniu, a nie na zamykaniu kolejnego projektu.
Martyna Morawiec
HR Coordinator, Orbico Group

Osoby odpowiedzialne
za ten projekt

We devise. We design. We deploy.

Dlaczego jesteśmy tak dobrzy w tym, co robimy? Ponieważ nasz zespół tworzą ludzie doświadczeni w pracy w różnych branżach, z różnym wykształceniem i niezwykłymi pasjami, które rozwijamy po pracy.
Dawid Bartodziej
Head of Delivery
Agnieszka Mieszała
Project Manager
Monika Konarzewska
Head of UX Design
Joanna Kluczka
Head of UI Design

Masz dla nas wyzwanie? Napisz:
Wyceń projekt
Wyceń projekt
Wyceń projekt
Wyceń projekt
Wyceń projekt
Wyceń projekt
Wyceń projekt
Wyceń projekt
Wyceń projekt

Wyceń projekt
en pl