Instytut Biznesu Rodzinnego
strona www

Wyzwanie

Instytut Biznesu Rodzinnego od prawie dekady dba o rozwój polskiej przedsiębiorczości rodzinnej. Jej misją jest wspieranie rodzinnych przedsiębiorców i badaczy zajmujących się tą tematyką. Misję tę realizuje poprzez prowadzenie badań naukowych, tworzenie platformy wymiany wiedzy pomiędzy światem nauki i biznesu oraz organizację kongresów na ten temat.

Naszym zadaniem było zaprojektowanie i wdrożenie nowej strony oraz sklepu internetowego. Choć Instytut Firm Rodzinnych posiadał już stronę internetową, nie odpowiadała ona ich pożądanemu wizerunkowi i nie pozwalała w pełni realizować celów firmy. Instytut ma ambicję stać się centrum wiedzy o rodzinnym biznesie. Nowa strona internetowa ma więc nie tylko prezentować własną ofertę, ale także skupiać wszystkie treści branżowe, tj. aktualności branżowe i kalendarz wydarzeń.

Ostateczny efekt 
Ostateczny efekt 
Ostateczny efekt 
Ostateczny efekt 

Projektując stronę internetową zaczęliśmy od zera. Nasz zespół UI/UX stworzył nowy produkt tak, aby w przejrzysty sposób pokazać wiele obszarów działalności Instytutu. Po naszej stronie było również projektowanie graficzne i programowanie.

Klient dostarczył nam treści w postaci grafik i tekstów. Ze względu na możliwość zakupu książek i czasopism, zarówno w sposób tradycyjny, jak i subskrypcyjny, powstał również e-commerce. Strona dostępna jest w dwóch wersjach językowych oraz w technologii RWD.

Byliśmy naprawdę pewni umiejętności i doświadczenia Kreatika w branży. Podczas współpracy przy nowej stronie konsultowaliśmy się z zespołem w zakresie rozwiązań i narzędzi UX i zawsze mogliśmy liczyć na profesjonalne wsparcie.
Filip Łubisz
Head of Marketing, Tree Development Group
Współpraca z Kreatik opierała się na pełnym zaangażowaniu i głębokim zrozumieniu potrzeb klienta. Sprawna komunikacja, profesjonalizm i wspólne dotarcie do rozwiązań – to najlepsze podsumowanie naszego projektu. Bardzo polecam.
Dominika Jeżowska
Eurocash Dystrybucja
Zespół Kreatik wprowadził mnie w cudowny świat kreatywnego myślenia projektowego, przesuwając multidyscyplinarne zespoły do granic naszych możliwości twórczych. Maria i jej zespół potrafią połączyć rozległą wiedzę na temat definiowania problemów i technik generowania pomysłów z zaangażowaniem w warsztaty o dużej energii i zmysłem biznesowym.
An Louwagie
Business Consultant in Bisnode Belgium

Osoby odpowiedzialne
za ten projekt

We devise. We design. We deploy.

Dlaczego jesteśmy tak dobrzy w tym, co robimy? Ponieważ nasz zespół tworzą ludzie doświadczeni w pracy w różnych branżach, z różnym wykształceniem i niezwykłymi pasjami, które rozwijamy po pracy.
Dawid Bartodziej
Head of Delivery
Monika Konarzewska
Head of UX Design
Joanna Kluczka
Head of UI Design

Masz dla nas wyzwanie? Napisz:
Wyceń projekt
Wyceń projekt
Wyceń projekt
Wyceń projekt
Wyceń projekt
Wyceń projekt
Wyceń projekt
Wyceń projekt
Wyceń projekt

Wyceń projekt
en pl