Distribev
strona www

Wyzwanie

Naszymi zadaniami w tym projekcie były zaprojektowanie i wdrożenie nowej strony firmowej dla Distribev oraz webwriting.

 

 

 

O projekcie

Firma Distribev zajmuje się sprzedażą i dystrybucją alkoholu oraz napojów dla detalu tradycyjnego oraz branży HoReCa. Do czerwca 2020 r. wchodziła w skład Grupy Orbico, działającej w krajach Europy Wschodniej, natomiast obecnie należy do United Beverages.

Distribev posiada 33 oddziały w całej Polsce. Jest wyłącznym dystrybutorem wielu znanych marek, takich jak Paulaner, Gato Negro, Khortytsa czy Pringles.

Klient
DISTRIBEV
Usługa
Web Design
Branża
FMCG

MASZ PODOBNE WYZWANIE?

Nie ważne, na jakim etapie rozwoju swojego biznesu właśnie jesteś. Możesz na nas liczyć!

Kontakt

Strona WWW miała bazować na najlepszych praktykach user experience oraz kłaść duży nacisk na pozycjonowanie. Ważne było również, by silnik strony pozwalał na prostą i samodzielną jej edycję przez pracowników Distribev.

Pracę rozpoczęliśmy od ustalenia architektury i stworzenia makiet UX. Co ważne, strona zawiera tylko niezbędne informacje, podane w czytelny sposób, a przy tym jest wciągająca i angażująca. Przedstawia Distribev jako “lidera kategorii”, co bezpośrednio wpisuje się w misję firmy, która dąży do tego, być być dla swoich klientów pierwszym wyborem.

Zależało nam na tym, żeby odpowiednio wyeksponować asortyment Distribev podzielony na kategorie alkoholowe i bezalkoholowe – najpopularniejsze z nich można wybrać już z poziomu pierwszego ekranu strony głównej. Następnie na podstronie oferty każdą kategorię można filtrować wg różnych kryteriów. Ofertę można w prosty sposób rozbudowywać, dodając kolejne marki i produkty.
Ważną częścią strony – szczególnie w kontekście pozycjonowania – są także podstrony wszystkich 33 oddziałów. Na każdej z nich można znaleźć krótki opis oraz dane teleadresowe.
Layout strony jest nowoczesny i minimalistyczny i przeważa w nim kolor przewodni marki – granat. Dzięki temu strona jest bardzo czytelna i przyjemna w odbiorze.

The final result 
The final result 
The final result 
The final result 

OSOBY ODPOWIEDZIALNE
ZA TEN PROJEKT

Dlaczego jesteśmy tak dobrzy w tym, co robimy? Ponieważ nasz zespół tworzą ludzie doświadczeni w pracy w różnych branżach, z różnym wykształceniem i niezwykłymi pasjami, które rozwijamy po pracy.
Agnieszka Mieszała
Project Manager
Dawid Bartodziej
Head of Delivery
Joanna Kluczka
Head of UI Design

Masz dla nas wyzwanie? Napisz:
Wyceń projekt
Wyceń projekt
Wyceń projekt
Wyceń projekt
Wyceń projekt
Wyceń projekt
Wyceń projekt
Wyceń projekt
Wyceń projekt

Wyceń projekt
en pl