Kreatik - projekt PingWin

PingWin

PingWin to aplikacja mobilna, która została zaprojektowana dla Klientów Eurocash Alkohole. Dzięki niej pracownicy sklepów spożywczych i specjalistycznych sklepów monopolowych mogą za pomocą krótkich lekcji i szybkich quizów pogłębiać swoją wiedzę na temat sprzedawanych alkoholi.

Problem biznesowy

Eurocash Alkohole pomaga swoim Klientom konkurować na rynku poprzez dostarczanie innowacyjnych narzędzi sprzedaży. Problemy detalistów ujawniają się podczas regularnie przeprowadzanych badań. Dzięki nim ustalono, że pracownicy sklepów nie zawsze dysponują fachową wiedza na temat sprzedawanych produktów, przez co mają trudności w obsłudze bardziej wymagających konsumentów.

Rozwiązanie

PingWin to element szerszej strategii budowania nowoczesnych narzędzi wsparcia sprzedaży, którą stworzyliśmy dla Eurocash Alkohole i która powstała w odpowiedzi na potrzeby detalistów.. 

Aplikacja PingWin przeznaczona jest dla pracowników sklepów. Została przygotowana w formie krótkich lekcji i szybkich quizów, dzięki którym bardziej przypomina rozluźniającą grę niż szkolenie. Zaangażowani użytkownicy mogą zdobyć odznaki, tworzyć własne zespoły i konkurować z innymi sklepami. Przede wszystkim jednak celem PingWina jest edukacja – sprzedawcy znajdą tam przydatne informacje oraz ciekawostki ze świata alkoholi. Szybka i przystępna forma nauki sprawia, że pracownicy sklepów nie muszą odrywać się od codziennych obowiązków i mogą rozwijać swoje kompetencje w czasie pracy.

 


skontaktuj się
z nami

  • wspieramy Twój zespół sprzedaży i marketingu
  • zwiększamy konwersję
  • realizujemy Twoje cele biznesowe

+48 506 688 553

Zostaw e-mail
i dowiedz się więcej o naszej ofercie
Zawiadamiamy, że administratorem Państwa danych osobowych podanych w powyższym formularzu jest Kreatik Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu (61-541), przy ul. Przemysłowej 51/5. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować na adres rodo@kreatik.pl lub za pośrednictwem powyższego formularza. Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie zgodnie z zasadą, która głosi, że przetwarzanie danych jest zgodne z prawem jeżeli jest niezbędne w celu realizacji umowy lub przed jej zawarciem. Pełne informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdziecie Państwo w naszej Polityce prywatności.

Bez SPAMu i zobowiązań.

zobacz również

Powrót

ta strona używa plików cookies