na

aplikuj

stanowisko!
daj się poznać

daj się poznać i wyślij aplikację

Uzupełnij formularz i prześlij nam swoje CV – niezależnie od tego czy prowadzimy obecnie rekrutację lub czy obecna oferta jest przeznaczona dla Ciebie. Odpowiadamy na każde zgłoszenie, a wybrane osoby zapraszamy na spotkanie rekrutacyjne.

spotkajmy się

Czas się poznać! Jesteśmy ciekawi nie tylko Twoich doświadczeń zawodowych i kwalifikacji, chcemy też dowiedzieć się kim jesteś. Pokaż nam swoje motywacje, wartości, którymi kierujesz się na co dzień i sposoby komunikacji jakie wykorzystujesz w budowaniu relacji. Podczas rozmowy poznasz specjalistę z danej dziedziny, który zweryfikuje Twoje kompetencje. Jesteśmy otwarci na Twoje pytania.

gwarantujemy

Szanujemy Twój czas i zaangażowanie, dlatego jesteśmy z Tobą w kontakcie podczas całego procesu rekrutacyjnego. Po spotkaniu rekrutacyjnym, zawsze możesz liczyć na feedback z naszej strony.

aplikuj na stanowisko

twoje cv - dodaj link

Załącz plik
O bezpieczeństwo Twoich danych dba Kreatik Sp. z o.o. Dane będą przetwarzane wyłącznie na potrzeby rekrutacyjne. Masz pytania, wątpliwości? Pisz na rodo@kreatik.pl Twoje dane są z nami bezpieczne, w Polityce prywatności znajdziesz więcej informacji o sposobie ich przetwarzania.

twoje portfolio/strona www/github

ta strona używa plików cookies