bebok
na

aplikuj

stanowisko!
daj się poznać

pokaż swoje CV

Jeżeli nie znajdziesz oferty dla siebie lub nie prowadzimy obecnie rekrutacji – zachęcamy do uzupełnienia formularza i przesłania nam swojego CV. Jeśli pomyślnie przejdziesz weryfikację, skontaktujemy się z Tobą i zaprosimy na rozmowę rekrutacyjną.

twoje kompetencje

Nareszcie możemy się poznać! Jesteśmy ciekawi nie tylko Twoich doświadczeń zawodowych i kwalifikacji, chcemy poznać również Twoją osobowość. Pokaż nam swoje motywacje, wartości którymi kierujesz się na co dzień i sposoby komunikacji które wykorzystujesz w budowaniu relacji. Podczas rozmowy poznasz specjalistę z danej dziedziny, który zweryfikuje Twoje kompetencje. Jesteśmy otwarci na Twoje pytania.

gwarantujemy

Szanujemy Twój czas i zaangażowanie, dlatego jesteśmy z Tobą w kontakcie podczas całego procesu rekrutacyjnego. Po rozmowie rekrutacyjnej zawsze możesz liczyć na feedback z naszej strony.

aplikuj na stanowisko

twoje cv - dodaj link

Załącz plik
O bezpieczeństwo Twoich danych dba Kreatik Sp. z o.o. Dane będą przetwarzane wyłącznie na potrzeby rekrutacyjne. Masz pytania, wątpliwości? Pisz na rodo@kreatik.pl Twoje dane są z nami bezpieczne, w Polityce prywatności znajdziesz więcej informacji o sposobie ich przetwarzania.

twoje portfolio/strona www/github

ta strona używa plików cookies