Viando

Marka zakładów mięsnych wywodząca się z Kujaw. Region pochodzenia ma dla firmy bardzo duże znaczenie, podobnie jak jakość produkowanego mięsa. Posiadają własną hodowlę, której produkty dostarczają do swoich sklepów firmowych. Zaopatrują także inne sklepy mięsne. Sieć sprzedaży jest bardzo rozwinięta, jednak Viando nie miało zbyt silnej pozycji w internecie.

Ponieważ firma postanowiła poszerzyć grono odbiorców i nieco przemodelować swój wizerunek, zostaliśmy zaproszeni do współpracy.

Zadanie

Efektem naszej pracy dla Viando jest responsywna strona internetowa, która oddaje charakter i wartości firmy. Można tutaj znaleźć pełen asortyment oferowanych produktów. Wszystkie produkty są skategoryzowane, posiadają informację o opakowaniu i  odpowiednie zdjęcie. Strona www zawiera także interaktywną mapkę, która umożliwia znalezienie najbliższego sklepu oferującego produkty Viando.

Wdrożyliśmy również ciekawą wyszukiwarkę przepisów kulinarnych stworzonych w oparciu o produkty firmowe, z oznaczonym czasem i trudnością przygotowania.

Poza stroną internetową, dbamy też o wizerunek Viando w ramach social mediów – prowadzimy firmowy fanpage. Znajdziecie na nim dużo ciekawostek i smacznych przepisów.
zobacz również

Powrót
ta strona używa plików cookies