Kreatik - projekt Upadłość Konsumencka

Upadłość Konsumencka

Upadłość konsumencka świadczy usługi prawne dla niewypłacalnych osób fizycznych – przedsiębiorców i konsumentów. Oferta obejmuje m.in. darmowe telefoniczne porady prawne, sporządzanie wniosków o ogłoszeniu upadłości konsumenckiej, szkolenia, reprezentację w toku postępowania upadłościowego oraz zażalenia na postanowienia o oddalenie wniosku o ogłoszeniu upadłości konsumenckiej. Zespół tworzą wybitni specjaliści – radcy prawni, adwokaci, prawnicy oraz ekonomista i architekt.

Zadanie

Naszym zadaniem było stworzenie responsywnej oraz funkcjonalnej strony internetowej, ponieważ głównym celem klienta była konwersja odwiedzających osób na potencjalne zapytania ofertowe. Zaprojektowaliśmy „Konfigurator Case’ów”, który umożliwia przeglądanie różnych przypadków wedle wcześniej wybranych kryteriów. Dodaliśmy również multimedia: filmy o charakterze instruktażowym. Oprócz standardowych formularzy kontaktowych dodaliśmy też takie, które zachęcają do interakcji. 

skontaktuj się
z nami

  • wspieramy Twój zespół sprzedaży i marketingu
  • zwiększamy konwersję
  • realizujemy Twoje cele biznesowe

+48 506 688 553

Zostaw e-mail
i dowiedz się więcej o naszej ofercie
Zawiadamiamy, że administratorem Państwa danych osobowych podanych w powyższym formularzu jest Kreatik Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu (61-541), przy ul. Przemysłowej 51/5. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować na adres rodo@kreatik.pl lub za pośrednictwem powyższego formularza. Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie zgodnie z zasadą, która głosi, że przetwarzanie danych jest zgodne z prawem jeżeli jest niezbędne w celu realizacji umowy lub przed jej zawarciem. Pełne informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdziecie Państwo w naszej Polityce prywatności.

Bez SPAMu i zobowiązań.

zobacz również

Powrót

ta strona używa plików cookies