strategia wejścia na rynek i sprzedaży

Za każdym sukcesem stoi szczegółowo dopracowana strategia. Pomożemy Ci stworzyć plan działań, który rozwinie Twój biznes.

  • stwórz plan marketingowy, który pozwoli Ci dotrzeć do Twoich klientów
  • wykorzystaj Internet jako wsparcie sprzedaży
  • zaplanuj z nami efektywny lejek sprzedaży

+48 506 688 553

Zostaw e-mail
i dowiedz się więcej o naszej ofercie

Bez SPAMu i zobowiązań.

dbamy o Twoich klientów
angazujemy sie w 100%
jesteśmy terminowi

pisali o nas

projekty

Sylwia Adaszak

Eurocash Alkohole

Kocham Twoje czary! <3

Joanna Nowacka

Folwark Wąsowo

Kreatik to profesjonalny zespół ludzi, którzy bardzo dobrze wiedzą co zrobić i jak, aby zrealizować projekt, który zachwyci oko, usatysfakcjonuje nawet najbardziej wymagającego Klienta i przede wszystkim potrafią zakończyć go z sukcesem :)

Joanna Klimek

PTBS

Od pierwszego spotkania kupili nas swoim podejściem i zaangażowaniem w projekt. Nie była to tania sztuczka, ale zapowiedź współpracy na najwyższym poziomie. Gorąco polecamy.

Mateusz Łaganowski

Emelfis

Polecam Kreatik bo ich zespół jest szalenie pomysłowy, kreatywnie wybuchowy, energetyzująco odjazdowy i magicznie nietypowy. A z taką ekipą żaden projekt nie zaliczy "fuckup'u" :)

Julian Dąbrowski

MPS

"Zespół Kreatik działał szybko, sprawnie i co najważniejsze skutecznie. Nie zgadzali się ze wszystkimi naszymi pomysłami – pokazując, jak nasze cele osiągnąć lepiej niż mogliśmy to wymyślić. Kreatik to firma, która rzetelnie przygotowuje się do pracy, a później solidnie wykonuje wszystkie ustalenia – na bieżąco reagując na pojawiające się pomysły.
To artyści – nie rzemieślnicy... ale zawsze pełni pozytywnej energii i pomysłów."

Kamil Kozieł

IT School

Kiedy prace nad Twoją stroną internetową doprowadzają do sytuacji, w której stwierdzasz, że łatwiej będzie po prostu zacząć chodzić po ludziach z ulotkami i koszem jabłek, a za pieniądze, które do tej pory wydałeś na poszukiwania solidnej firmy od web designu, mogłeś kupić sobie małą wyspę gdzieś przy Zanzibarze – wtedy właśnie pojawia się Kreatik ze swoimi kompleksowymi rozwiązaniami. Nie musisz nawet wiedzieć, czego dokładnie potrzebujesz – oni Ci to pokażą (i będzie działało). Ufamy im do tego stopnia, że moglibyśmy im oddać rękę księżniczki, samochód i psa, a oni tylko pytają, czy w tle może lecieć animacja. Polecamy.

Maciej Priebe

IPMS

Kiedy Krzysztof z Kreatika poprosił mnie o referencje powiedziałem: „OK, ale jeśli ma to być tekst z pomysłem, inteligentny, dowcipny, a zarazem merytorycznie błyskotliwy, musicie napisać go sami, ja nie zrobię tego nawet w połowie tak dobrze jak Wy”. To zdanie oddaje istotę Kreatika – są pomysłowi, inteligentni i zrobią wiele za Was. Kiedy zaczniecie z nimi współpracę zrozumiecie co miałem na myśli.

Dawid Korczyński

Korczyński Kancelaria Adwokacka

Ze strony Kreatik współpracowałem z Panem Krzysztofem Kuczkowskim i Dawidem Bartodziejem. Ustalenia odnośnie współpracy i wynagrodzenia były bardzo rzeczowe. Wykonawstwo terminowe. Świetna komunikacja. W zakresie koncepcji kreatywni, w czasie realizacji czytali w myślach.

Agnieszka Zabrocka

Mo

Polecamy współpracę z firmą Kreatik. Dzięki zaprojektowanej przez Kreatik stronie www, możemy budować wizerunek marki Mo, jako doradcy i eksperta w naszej dziedzinie.
Skrupulatność, terminowość i rzetelność to tylko niektóre cechy, którymi wykazał się zespół Kreatika. Praca z nimi to prawdziwa przyjemność.

nasi klienci

ta strona używa plików cookies