Kreatik - projekt Spokój w ogrodzie

Spokój w ogrodzie

Spokój w Ogrodzie to inicjatywa czterech firm: NAC, Rolimpex, Ekodarpol oraz Athena, które na co dzień działają w branży ogrodniczej, jednak o swojej działalności i ofercie produktowej chciały zacząć mówić także w świecie online. To było idealne zadanie dla nas – w ramach współpracy przygotowaliśmy strategię komunikacji, powstała dedykowana strona www.spokojwogrodzie.pl, blog oraz kanały w mediach społecznościowych – na Facebooku, Instagramie oraz YouTube. Te miejsca stały się kopalnią wiedzy dla pasjonatów ogrodnictwa – każdy zainteresowany tematem może zajrzeć tam po porady i wskazówki odnośnie tego jak pielęgnować i dbać o ogród, by móc się w nim cieszyć prawdziwym spokojem!

Zadanie

Podczas pracy nad projektem Spokój w Ogrodzie nasza agencja stanęła przed zadaniem przygotowania strategii komunikacji w internecie – w ramach realizowanych przez nas pomysłów powstała dedykowana strona internetowa, fanpage na Facebooku, na którym publikowane są treści merytoryczne oraz lifestylowe, profil na Instagramie z pięknymi fotografiami ogrodowymi oraz kanał na YouTube, na którym publikujemy poradniki wyjaśniające krok po kroku prace ogrodowe.

Rozpoczęliśmy także współpracę z ekspertem ogrodniczym i prężnie działającym blogerem, który był dla naszego projektu wsparciem merytorycznym i pomógł tym samym w budowaniu solidnej bazy wiedzy. W ramach projektu Spokój w Ogrodzie współpracowaliśmy również z mediami zewnętrznymi, w których publikowaliśmy artykuły sponsorowane. Postanowiliśmy jednak wyjść też bezpośrednio do naszych czytelników i miłośników ogrodnictwa – w celu ich zaktywizowania zorganizowaliśmy konkurs, który spotkał się z dużym odzewem i zaangażowaniem z ich strony.

skontaktuj się
z nami

  • wspieramy Twój zespół sprzedaży i marketingu
  • zwiększamy konwersję
  • realizujemy Twoje cele biznesowe

+48 506 688 553

Zostaw e-mail
i dowiedz się więcej o naszej ofercie
Zawiadamiamy, że administratorem Państwa danych osobowych podanych w powyższym formularzu jest Kreatik Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu (61-541), przy ul. Przemysłowej 51/5. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować na adres rodo@kreatik.pl lub za pośrednictwem powyższego formularza. Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie zgodnie z zasadą, która głosi, że przetwarzanie danych jest zgodne z prawem jeżeli jest niezbędne w celu realizacji umowy lub przed jej zawarciem. Pełne informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdziecie Państwo w naszej Polityce prywatności.

Bez SPAMu i zobowiązań.

zobacz również

Powrót

ta strona używa plików cookies