Kreatik - projekt Sogo

Sogo

Producent soków naturalnych – bez żadnych dodatków. 100% owoców w różnych kombinacjach smakowych, bez wspomagaczy i bez zagęszczonego soku czy koncentratu, wszystko na bazie jabłek.

Ciekawostką jest specyficzny model sprzedaży. Otóż soki Sogo można kupić w charakterystycznych, odpowiednio przystosowanych, przeszklonych kontenerach. Znaleźć je można w wielu miejscach, najczęściej przy drogach krajowych. Sogo postanowiło rozszerzyć sprzedaż także na użytkowników internetu.

Zadanie

Naszym celem było zbudowanie obecności Sogo w Sieci i sklepu zintegrowanego ze stroną internetową. Musieliśmy przy tym zachować spójność z wizerunkiem, który firma już wcześniej wykreowała. Sogo posługuje się grafiką w charakterystycznym rysunkowym stylu, zatem cała strona www jest utrzymana w tej samej stylistyce. Największym wyzwaniem było przygotowanie sklepu internetowego, który będzie prosty w obsłudze, szybki we wdrożeniu i jednocześnie w przystępny sposób wyeksponuje oferowane produkty.

Do dzisiaj współpracujemy z Sogo – zapewniamy stałe wsparcie w działaniach sieciowych, głównie dbając o ciągłość działania i aktualność strony internetowej. Jako że social media nie są nam obce, prowadzimy także stronę Sogo na facebooku. Sporo się tam dzieje – możecie sprawdzić sami.

skontaktuj się
z nami

  • wspieramy Twój zespół sprzedaży i marketingu
  • zwiększamy konwersję
  • realizujemy Twoje cele biznesowe

+48 506 688 553

Zostaw e-mail
i dowiedz się więcej o naszej ofercie

Bez SPAMu i zobowiązań.

zobacz również

Powrót

ta strona używa plików cookies