Kreatik - projekt Smart Coaching

Smart Coaching

Smart Coaching to grupa kobiet o różnych osobowościach i pasjach, które profesjonalnie zajmują się coachingiem. W swojej ofercie posiadają nie tylko sesje coachingowe, ale również szkolenia otwarte oraz „szyte na miarę”. Ponadto dzielą się swoją wiedzą w artykułach publikowanych na stronie i w szkoleniach wideo dostępnych online. Każda z zaproponowanych form to ciekawe i wysoce aktywizujące zajęcia z odrobiną dobrego humoru. Smart Coaching współpracuje z klientami indywidualnymi oraz firmami.

Zadanie

Zespół Smart Coaching chciał zbudować brand, który będzie się nieustannie  rozwijał w przyszłości oferując także inne usługi poza coachingiem. Klient prosił, by w logotypie znajdowała się żarówka, która miała nawiązywać do poprzedniej identyfikacji wizualnej. Oferta Smart Coaching z biegiem czasu miała się poszerzać – w projekcie tworzonym przez nas, obejmującym identyfikację wizualną i stronę internetową, ten aspekt był kluczowy.

Rozwiązanie

Identyfikacja wizualna stworzona przez nas definiuje aktualny wachlarz usług Smart Coaching, ale również otwarta jest na to, by go rozbudowywać. Strona www oddaje charakter pracy członków zespołu, a z drugiej strony podkreśla też osobowość każdej trenerki. Graficzne opracowanie zdjęć w galerii prezentującej członków teamu Smart Coaching oraz szczegółowe opisy pomagają klientowi wybrać coacha zgodnie z własnymi potrzebami. Poza tym na stronie internetowej wdrożona została możliwość zapisu do newslettera oraz zakładka z artykułami przygotowywanymi przez zespół Smart Coaching.

skontaktuj się
z nami

  • wspieramy Twój zespół sprzedaży i marketingu
  • zwiększamy konwersję
  • realizujemy Twoje cele biznesowe

+48 506 688 553

Zostaw e-mail
i dowiedz się więcej o naszej ofercie
Zawiadamiamy, że administratorem Państwa danych osobowych podanych w powyższym formularzu jest Kreatik Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu (61-541), przy ul. Przemysłowej 51/5. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować na adres rodo@kreatik.pl lub za pośrednictwem powyższego formularza. Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie zgodnie z zasadą, która głosi, że przetwarzanie danych jest zgodne z prawem jeżeli jest niezbędne w celu realizacji umowy lub przed jej zawarciem. Pełne informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdziecie Państwo w naszej Polityce prywatności.

Bez SPAMu i zobowiązań.

zobacz również

Powrót

ta strona używa plików cookies