Kreatik - projekt PTBS

PTBS

PTBS, czyli Poznańskie Przedsiębiorstwo Budownictwa Społecznego to przedsiębiorstwo z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem, którego misją jest zapewnienie lokali mieszkalnych osobom o średnich dochodach. Oferta PTBS jest bogata i skierowana do różnych grup docelowych – znajdują się w niej pakiety dla seniorów, absolwentów, lokale użytkowe, opcje zamiany mieszkania lub wynajem mieszkania z dojściem do własności.

Zadanie

Celem naszego działania było zaprojektowanie responsywnej strony internetowej, która w przejrzysty i atrakcyjny wizualnie sposób prezentowałaby informacje na temat realizowanych projektów PTBS. Jednym z pomysłów było przygotowanie interaktywnej mapy wszystkich inwestycji, z podziałem na kilka kategorii: inwestycje w realizacji, inwestycje zrealizowane, wolne lokale użytkowe oraz możliwością filtrowania. Projekt graficzny uwzględnił drugą wersję strony z ułatwieniami dla słabowidzących – wariantem kontrastowym i większym fontem. Ponadto, wykonaliśmy również drugą stronę internetową, dedykowaną dla jednego z działów przedsiębiorstwa, której szata graficzna i kolorystyka podporządkowane są stronie głównej.

rezultaty

  • responsywna strona internetowa
  • projektowanie graficzne
  • wdrożenie
  • mapa inwestycji

skontaktuj się
z nami

  • wspieramy Twój zespół sprzedaży i marketingu
  • zwiększamy konwersję
  • realizujemy Twoje cele biznesowe

+48 506 688 553

Zostaw e-mail
i dowiedz się więcej o naszej ofercie
Zawiadamiamy, że administratorem Państwa danych osobowych podanych w powyższym formularzu jest Kreatik Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu (61-541), przy ul. Przemysłowej 51/5. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować na adres rodo@kreatik.pl lub za pośrednictwem powyższego formularza. Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie zgodnie z zasadą, która głosi, że przetwarzanie danych jest zgodne z prawem jeżeli jest niezbędne w celu realizacji umowy lub przed jej zawarciem. Pełne informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdziecie Państwo w naszej Polityce prywatności.

Bez SPAMu i zobowiązań.

zobacz również

Powrót

ta strona używa plików cookies