Project Hub

Project Hub tworzą młode i energiczne osoby, które od 2005 roku skutecznie realizują projekty współfinansowane ze środków Unii Europejskiej. Firma specjalizuje się w projektach edukacyjnych skierowanych do jednostek samorządu terytorialnego, jednak chętnie podejmuje również inne wyzwania związane z wsparciem osób wykluczonych społecznie, osób niepełnosprawnych oraz osób po 50 roku życia. Project Hub zapewnia nie tylko skuteczność, ale dba również o satysfakcję i zadowolenie Klientów.

Zadanie

Wyzwaniem, które zostało przed nami postawione, było zaprojektowanie responsywnej strony internetowej. Przy projekcie graficznym szczególny nacisk położyliśmy na atrakcyjność wizualną.

Klient prosił, aby strona była źródłem bieżących informacji na temat realizowanych projektów. W tym celu na stronie zamieściliśmy dynamiczną wyszukiwarkę, filtrowaną względem województw i sortowaną według kategorii. Każdy z projektów otwiera się w osobnej podstronie, na której dodane są związane z nim dokumenty oraz aktualności.
zobacz również

Powrót
ta strona używa plików cookies