Kreatik - projekt Program Protein dla Danone

Program Protein dla Danone

Danone to międzynarodowe przedsiębiorstwo z prawie 100-letnią historią, które w latach swojego funkcjonowania stało się jedną z największych firm spożywczych na świecie. A my dostaliśmy możliwość współpracy z marką Danone już po raz drugi.

ZADANIE

Tym razem zadaniem było stworzenie aplikacji, umożliwiającej udostępnianie i pracę nad materiałami zaprojektowanymi dla jego kadry kierowniczej na całym świecie.

Stawiliśmy czoła poważnemu wyzwaniu; ze względu na globalny zasięg narzędzie musiało wyświetlać udostępnione dokumenty w jasny i uniwersalny sposób. Przygotowaliśmy aplikację, która pozwala przeglądać dokumenty na wszystkich rodzajach urządzeń w przejrzysty i uporządkowany sposób, bez utraty ich jakości. Bezpieczeństwo aplikacji było również priorytetem – przed jej uruchomieniem aplikacja musiała przejść rygorystyczne testy penetracyjne Danone.

Aby zapewnić dostęp tylko wybranej grupie pracowników Danone, wdrożyliśmy rozwiązanie Danone’s Single-Sign-On (SSO), które umożliwia korzystanie z jednego konta do logowania i korzystania z kilku aplikacji. Aplikacja jest w pełni responsywna i zgodna z identyfikacją marki.

skontaktuj się
z nami

  • wspieramy Twój zespół sprzedaży i marketingu
  • zwiększamy konwersję
  • realizujemy Twoje cele biznesowe

+48 506 688 553

Zostaw e-mail
i dowiedz się więcej o naszej ofercie
Zawiadamiamy, że administratorem Państwa danych osobowych podanych w powyższym formularzu jest Kreatik Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu (61-541), przy ul. Przemysłowej 51/5. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować na adres rodo@kreatik.pl lub za pośrednictwem powyższego formularza. Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie zgodnie z zasadą, która głosi, że przetwarzanie danych jest zgodne z prawem jeżeli jest niezbędne w celu realizacji umowy lub przed jej zawarciem. Pełne informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdziecie Państwo w naszej Polityce prywatności.

Bez SPAMu i zobowiązań.

zobacz również

Powrót

ta strona używa plików cookies