Kreatik - projekt PozLab

PozLab

PozLab zajmuje się prowadzeniem badań mikrobiologicznych i analitycznych produktów farmaceutycznych, weterynaryjnych, kosmetyków i suplementów diety oraz opracowuje nowoczesne procesy technologiczne. Wykonuje zlecenia krajowe i zagraniczne, uczestniczy w projektach naukowych, a także współpracuje z uznanymi ośrodkami w całej Polsce i Europie. Zespół tworzą doświadczeni naukowcy, którzy przeprowadzają badania spełniające najwyższe standardy jakości.

Zadanie

Wyzwaniem, które zostało postawione przed nami było zaprojektowanie i wdrożenie responsywnej strony internetowej, która będzie w stanie pomieścić dużo specjalistycznej treści, a ponadto będzie spójna z posiadaną identyfikacją wizualną. Zaproponowana przez nas architektura strony pozwala na zwiększenie zakresu usług oferowanych przez PozLab bez konieczności wprowadzania zmian na stronie. Dodatkowe menu ułatwia zapoznanie się z poszczególnymi obszarami, którymi zajmuje się ośrodek badań. Co więcej, łatwa nawigacja pomiędzy poszczególnymi usługami pomaga klientowi znaleźć to, czego najbardziej potrzebuje. Szata graficzna strony, w tym kolorystyka, ściśle łączy się z identyfikacją wizualną firmy.

skontaktuj się
z nami

  • wspieramy Twój zespół sprzedaży i marketingu
  • zwiększamy konwersję
  • realizujemy Twoje cele biznesowe

+48 506 688 553

Zostaw e-mail
i dowiedz się więcej o naszej ofercie
Zawiadamiamy, że administratorem Państwa danych osobowych podanych w powyższym formularzu jest Kreatik Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu (61-541), przy ul. Przemysłowej 51/5. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować na adres rodo@kreatik.pl lub za pośrednictwem powyższego formularza. Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie zgodnie z zasadą, która głosi, że przetwarzanie danych jest zgodne z prawem jeżeli jest niezbędne w celu realizacji umowy lub przed jej zawarciem. Pełne informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdziecie Państwo w naszej Polityce prywatności.

Bez SPAMu i zobowiązań.

zobacz również

Powrót

ta strona używa plików cookies