Kreatik - projekt PartnerPlus

PartnerPlus

PartnerPlus to program lojalnościowy kierowany do Klientów Grupy Eurocash. Klienci dokonują zakupów w jednostkach biznesowych Grupy i zbierają punkty, dzięki którym osiągają statusy. W każdym z pięciu dostępnych statusów znajdują się benefity do wykorzystania – im wyższy status, tym bardziej atrakcyjne korzyści dla Klientów.

Problem biznesowy

Program PartnerPlus został przedstawiony w 2016 roku i pierwszym jego wyzwaniem było budowanie świadomości wśród klientów Grupy. Program zakończył się z początkiem 2018 roku. Celem działań było stworzenie strategii komunikacji programu PartnerPlus tak, aby stał się bardziej atrakcyjny dla obecnych i potencjalnych beneficjentów.

Rozwiązanie

Naszym zadaniem było stworzenie logotypu, elementów identyfikacji wizualnej i claimu. Kolejnym krokiem było zaprojektowanie aplikacji webowej, która pozwala przeglądać oferowane przez program benefity, jak również je zamawiać. 

Stworzyliśmy również kampanię, której celem była promocja programu PartnerPlus w strukturach firmy Eurocash. W ramach współpracy zrealizowaliśmy również rozbudowane kampanie e-mailowe oraz smsowe.


skontaktuj się
z nami

  • wspieramy Twój zespół sprzedaży i marketingu
  • zwiększamy konwersję
  • realizujemy Twoje cele biznesowe

+48 506 688 553

Zostaw e-mail
i dowiedz się więcej o naszej ofercie
Zawiadamiamy, że administratorem Państwa danych osobowych podanych w powyższym formularzu jest Kreatik Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu (61-541), przy ul. Przemysłowej 51/5. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować na adres rodo@kreatik.pl lub za pośrednictwem powyższego formularza. Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie zgodnie z zasadą, która głosi, że przetwarzanie danych jest zgodne z prawem jeżeli jest niezbędne w celu realizacji umowy lub przed jej zawarciem. Pełne informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdziecie Państwo w naszej Polityce prywatności.

Bez SPAMu i zobowiązań.

zobacz również

Powrót

ta strona używa plików cookies