Kreatik - projekt PartnerPlus

PartnerPlus

PartnerPlus to program lojalnościowy kierowany do Klientów Grupy Eurocash. Klienci dokonują zakupów w jednostkach biznesowych Grupy i zbierają punkty, dzięki którym osiągają statusy. W każdym z pięciu dostępnych statusów znajdują się benefity do wykorzystania – im wyższy status, tym bardziej atrakcyjne korzyści dla Klientów.

Problem biznesowy

Program PartnerPlus został przedstawiony w 2016 roku i pierwszym jego wyzwaniem jest budowanie świadomości wsród klientów Grupy. Celem działań było stworzenie strategii komunikacji programu PartnerPlus tak, aby stał się bardziej atrakcyjny dla obecnych i potencjalnych beneficjentów.

Rozwiązanie

Naszym zadaniem było stworzenie logotypu, elementów identyfikacji wizualnej i claimu. Kolejnym krokiem było zaprojektowanie aplikacji webowej, która pozwala przeglądać oferowane przez program benefity, jak również je zamawiać. 

Stworzyliśmy również kampanię, której celem jest promocja programu PartnerPlus w strukturach firmy Eurocash. W ramach współpracy wciąż realizujemy rozbudowane kampanie e-mailowe oraz smsowe.


skontaktuj się
z nami

  • wspieramy Twój zespół sprzedaży i marketingu
  • zwiększamy konwersję
  • realizujemy Twoje cele biznesowe

+48 506 688 553

Zostaw e-mail
i dowiedz się więcej o naszej ofercie

Bez SPAMu i zobowiązań.

zobacz również

Powrót

ta strona używa plików cookies