Kreatik - projekt MrCoffee

MrCoffee

W Kreatiku dobrą kawę kochamy równie bardzo jak piękny design. Dlatego postanowiliśmy nieco uprzyjemnić zaspane poranki i stworzyliśmy branding dla naszej wymarzonej marki kawowej – MrCoffee!

MrCoffee to identyfikacja wizualna zaprojektowana w oparciu o najnowsze trendy. To marka skierowana do młodych, aktywnych ludzi, którzy potrafią patrzeć na życie z przymrużeniem oka 😉 Chcemy, by MrCoffee mógł towarzyszyć im podczas miejskich spacerów lub wypadów za miasto, żeby mogli złapać go po drodze do pracy lub na uczelnię.

skontaktuj się
z nami

  • wspieramy Twój zespół sprzedaży i marketingu
  • zwiększamy konwersję
  • realizujemy Twoje cele biznesowe

+48 506 688 553

Zostaw e-mail
i dowiedz się więcej o naszej ofercie
Zawiadamiamy, że administratorem Państwa danych osobowych podanych w powyższym formularzu jest Kreatik Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu (61-541), przy ul. Przemysłowej 51/5. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować na adres rodo@kreatik.pl lub za pośrednictwem powyższego formularza. Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie zgodnie z zasadą, która głosi, że przetwarzanie danych jest zgodne z prawem jeżeli jest niezbędne w celu realizacji umowy lub przed jej zawarciem. Pełne informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdziecie Państwo w naszej Polityce prywatności.

Bez SPAMu i zobowiązań.

zobacz również

Powrót

ta strona używa plików cookies