Kreatik - projekt Mo

Mo

Mo (wcześniej Cermag) jest marką sieci sprzedaży, która prężnie działa na rynku od 1966 roku. Specjalizuje się w sprzedaży płytek ceramicznych, ceramiki i armatury sanitarnej, mebli oraz galanterii łazienkowej, a także wyrobów chemii budowlanej i oświetlenia. Mo bardzo dużą wagę przykłada do kontaktu z klientem. Dlatego jedną z korzyści dla konsumentów jest możliwość skorzystania z porady architekta się na spotkanie z architektem, czego efektem będzie profesjonalny projekt techniczny.

Zadanie

Naszym zadaniem było zaprojektowanie responsywnej strony w odpowiedzi na rebranding, Mo (wcześniej Cermag) tak aby jak najlepiej odzwierciedlić charakter tej marki.

Rozwiązanie

Przy projektowaniu strony wykorzystaliśmy dużą liczbę zdjęć, aby jak najlepiej przedstawić ofertę. Skorzystaliśmy z mega menu dzięki temu użytkownik szybciej może trafić do tej części oferty, która go interesuje. Położyliśmy nacisk na podstrony Inspiracje oraz Porady Architekta, które dodatkowo umacniają pozycję Mo jako doradcy i specjalisty w swojej dziedzinie.

Użytkownik może skorzystać z interaktywnej mapy aby znaleźć dojazd do salonu.

Dodatkowo poprzez formularz na stronie można umówić się na indywidualne konsultacje z architektem w salonie, domu czy w miejscu budowy.

skontaktuj się
z nami

  • wspieramy Twój zespół sprzedaży i marketingu
  • zwiększamy konwersję
  • realizujemy Twoje cele biznesowe

+48 506 688 553

Zostaw e-mail
i dowiedz się więcej o naszej ofercie
Zawiadamiamy, że administratorem Państwa danych osobowych podanych w powyższym formularzu jest Kreatik Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu (61-541), przy ul. Przemysłowej 51/5. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować na adres rodo@kreatik.pl lub za pośrednictwem powyższego formularza. Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie zgodnie z zasadą, która głosi, że przetwarzanie danych jest zgodne z prawem jeżeli jest niezbędne w celu realizacji umowy lub przed jej zawarciem. Pełne informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdziecie Państwo w naszej Polityce prywatności.

Bez SPAMu i zobowiązań.

zobacz również

Powrót

ta strona używa plików cookies