Kreatik - projekt Mariański Group

Mariański Group

Mariański Group to grupa nowoczesnych kancelarii prawno-podatkowych, którą wyróżnia komplementarność działań. Oferuje klientom partnerstwo biznesowe, skupiając się na rozwiązywaniu zaistniałych problemów oraz przewidywaniu konsekwencji prawnych poszczególnych działań biznesowych. W bieżących działaniach kluczowe dla Mariański Group są: innowacyjność, rozwój osobisty oraz połączenie nauki z praktyką. Na sukces i renomę grupy pracuje zespół zaangażowanych w sprawy klienta ekspertów z prawa i rachunkowości.

Zadanie

Wyzwaniem, przed którym stanęliśmy, było zaprojektowanie nowej strony RWD, która zachowa wizualny minimalizm i elegancję, a jednocześnie pomieści bogatą ofertę kancelarii. Aby w jasny i uporządkowany sposób zaprezentować usługi Mariański Group wdrożyliśmy przejrzystą i wygodną nawigację. Trzypoziomowe menu posiada również trzypoziomową strukturę podstron, które dzielą usługi na: kategorię usług, podkategorię usług i wreszcie konkretne usługi.

Dodaliśmy na stronie zakładkę „Strefa wiedzy”, która jest dzielona na cztery kategorie i posiada opcję filtrowania. Strefa wiedzy została przystosowana do dodawania pobieralnych materiałów, które następnie służą do zbierania bazy maili dla marketing automation. Celem wdrożenia tego rozwiązania na stronie było zwiększenie konwersji.

skontaktuj się
z nami

  • wspieramy Twój zespół sprzedaży i marketingu
  • zwiększamy konwersję
  • realizujemy Twoje cele biznesowe

+48 506 688 553

Zostaw e-mail
i dowiedz się więcej o naszej ofercie

Bez SPAMu i zobowiązań.

zobacz również

Powrót

ta strona używa plików cookies