Kreatik - projekt Location Lab

Location Lab

Location Lab to marka firmy GIS Support, która zajmuje się tworzeniem GIS (Geographical Information Systems), czyli systemów informacji przestrzennej. W ofercie firmy znajdują się, między innymi, przeglądarki danych przestrzennych, systemy do zarządzania danymi przestrzennymi, systemy analityczne oraz usługi specjalistyczne, takie jak dedykowane wtyczki, geokodery czy generatory map.

Zadanie

Klient zwrócił się do nas z prośbą o opracowanie identyfikacji wizualnej oraz stworzenie responsywnej i intuicyjnej strony internetowej dla swojej nowej oferty realizowanej pod marką Location Lab- to było idealne zadanie dla nas!

Rozwiązanie

Naszym celem było ukazanie Location Lab jako nowoczesnego i profesjonalnego softwarehouse’u. Jednocześnie staraliśmy się aby identyfikacja i komunikacja nawiązywała do obszaru w którym Location Lab się specjalizuje -GIS . Stworzona przez nas identyfikacja wizualna cechuje się przejrzystością oraz minimalistyczną formą, co pozwoliło nam uzyskać zamierzony efekt. Zaprojektowaliśmy responsywną stronę internetową, którą “ożywiliśmy” subtelnymi, płynnymi animacjami. Bazując na naszym doświadczeniu w badaniach użyteczności (UX) – taki zabieg znacząco poprawia ocenę funkcjonalności witryny w oczach użytkowników. W centrum umieściliśmy ofertę, którą przedstawiliśmy w sposób przystępny i zrozumiały dla potencjalnych klientów, a w kolejnym elemencie strony wyeksponowaliśmy logotypy rozpoznawalnych firm, które są jednocześnie najważniejszymi klientami Location Lab.

skontaktuj się
z nami

  • wspieramy Twój zespół sprzedaży i marketingu
  • zwiększamy konwersję
  • realizujemy Twoje cele biznesowe

+48 506 688 553

Zostaw e-mail
i dowiedz się więcej o naszej ofercie
Zawiadamiamy, że administratorem Państwa danych osobowych podanych w powyższym formularzu jest Kreatik Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu (61-541), przy ul. Przemysłowej 51/5. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować na adres rodo@kreatik.pl lub za pośrednictwem powyższego formularza. Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie zgodnie z zasadą, która głosi, że przetwarzanie danych jest zgodne z prawem jeżeli jest niezbędne w celu realizacji umowy lub przed jej zawarciem. Pełne informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdziecie Państwo w naszej Polityce prywatności.

Bez SPAMu i zobowiązań.

zobacz również

Powrót

ta strona używa plików cookies