Kreatik - projekt Kreator Gazetek

Kreator
Gazetek

Kreator Gazetek to aplikacja webowa, dzięki której właściciele sklepów detalicznych mogą w prosty sposób przygotować materiały reklamowe: gazetki oraz plakaty. To pierwsze z trzech innowacyjnych narzędzi sprzedażowych, które stworzyliśmy dla Klientów Eurocash Alkohole.

Problem biznesowy

Obserwując zmiany zachodzące na rynku mali i średni przedsiębiorcy poszukują nowych rozwiązań, które pomogą im skutecznie walczyć z konkurencją ze strony sklepów wielkopowierzchniowych. Eurocash Alkohole poznaje problemy swoich Klientów i wspiera ich oferując narzędzia sprzedażowe, które są konkretną odpowiedzią na zdiagnozowane problemy.

Podczas przeprowadzonych badań i rozmów z detalistami okazało się, że jednym z ograniczeń dla małych sklepów spożywczych i monopolowych jest brak dostępu do profesjonalnych materiałów promocyjnych.

Rozwiązanie

Kreator Gazetek to element strategii budowania nowoczesnych narzędzi wsparcia sprzedaży, którą stworzyliśmy dla Eurocash Alkohole i która powstała w odpowiedzi na potrzeby detalistów. Chcieliśmy zaproponować klientom ECA szybkie i proste w obsłudze narzędzie, dzięki któremu będą mogli samodzielne tworzyć własne gazetki oraz plakaty reklamowe.

W Kreatorze Gazetek dostępne są atrakcyjne szablony graficzne oraz gotowy katalog produktów ze zdjęciami. Właściciele sklepów mogą dodawać swoje produkty do szablonu i w kilka minut stworzyć własną gazetkę promocyjną. Następnie projekty zlecane są do druku, po wcześniejszym określeniu nakładu oraz formatu. Za pomocą jednego kliknięcia materiały trafiają do drukarni, a wydrukowane gazetki i plakaty wysyłane są przesyłką kurierską prosto do punktów sprzedaży. Koszty wydruku detaliści mogą obniżyć nawet do zera, poprzez dodanie do gazetek reklam i produktów z dofinansowaniem.

skontaktuj się
z nami

  • wspieramy Twój zespół sprzedaży i marketingu
  • zwiększamy konwersję
  • realizujemy Twoje cele biznesowe

+48 506 688 553

Zostaw e-mail
i dowiedz się więcej o naszej ofercie

Bez SPAMu i zobowiązań.

zobacz również

Powrót

ta strona używa plików cookies