Hicron

Hicron to integrator systemów informatycznych, który specjalizuje się w realizacji kompleksowych projektów IT dla dużych oraz średniej wielkości firm. Spółka świadczy usługi wdrożeń, rozwoju, serwisu systemów SAP oraz projektuje własne rozwiązania IT. Hicron działa aktywnie w Polsce oraz za granicą, stale poszerzając grono swoich zagranicznych klientów.

Problem biznesowy

Klient zwrócił się do nas z prośbą o utworzenie nowej strony internetowej. Istotne było to, aby w przejrzysty sposób przedstawić dużą i zróżnicowaną ofertę firmy.

Rozwiązanie

Na początku naszej pracy przeprowadziliśmy audyt UX poprzedniej strony internetowej oraz analizę ruchu na stronie za pomocą Google Analytics. Bazując na wynikach audytu stworzyliśmy architekturę nowej strony. Mieliśmy świadomość, że strona musi być użyteczna i odpowiadać na potrzeby różnych grup odbiorców, wśród nich są m.in. potencjalni klienci firmy, potencjalni pracownicy, konkurencja oraz przedstawiciele prasy branżowej. Bogatą ofertę Hicron podzieliliśmy na „Rozwiązania” i „Obszary biznesowe”, wewnątrz których znajdują się kolejne podkategorie ułatwiające odnalezienie szukanej usługi. Ponadto zadbaliśmy o to, aby łatwo można było dotrzeć do informacji o klientach firmy, otwartych rekrutacjach jak również do wiadomości prasowych oraz specjalistycznych materiałów.
zobacz również

Powrót

ta strona używa plików cookies