Kreatik - projekt Genactiv

Genactiv

Genactiv to firma produkująca innowacyjne  i bezpieczne produkty, oparte o najwyższej jakości colostrum bovinum, mleko klaczy oraz inne naturalne i sprawdzone składniki. Firma jest pionierem na polskim rynku.

ZADANIE

Naszym zadaniem było zaprojektowanie responsywnej strony e-commerce, tak aby dotrzeć do nowej grupy docelowej. Projektując witrynę musieliśmy oprzeć się na sztywno wypracowanym brandbook’u, przyjętej linii graficznej. Wyzwanie stanowiła też praca na dopiero powstałym silniku sklepowym shoplo. Poza projektem i wdrożeniem nowej strony, odpowiadamy również za SEO i SEM marki.

ROZWIĄZANIE

Przy projektowaniu witryny postawiliśmy duży nacisk na rozbudowaną sekcję edukacyjną. Chcieliśmy, by sklep poza oferowaniem oczywistej funkcji prostego i intuicyjnego zakupu, oferował również interesujący content.

Chcieliśmy, żeby odwiedzający sklep wiedzieli, że Genactiv jest pionierem i specjalistą w branży.

Klientowi zależało również na prostym i intuicyjnym układzie treści. Strona jest responsywna i można z niej korzystać na urządzeniach mobilnych

skontaktuj się
z nami

  • wspieramy Twój zespół sprzedaży i marketingu
  • zwiększamy konwersję
  • realizujemy Twoje cele biznesowe

+48 506 688 553

Zostaw e-mail
i dowiedz się więcej o naszej ofercie
Zawiadamiamy, że administratorem Państwa danych osobowych podanych w powyższym formularzu jest Kreatik Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu (61-541), przy ul. Przemysłowej 51/5. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować na adres rodo@kreatik.pl lub za pośrednictwem powyższego formularza. Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie zgodnie z zasadą, która głosi, że przetwarzanie danych jest zgodne z prawem jeżeli jest niezbędne w celu realizacji umowy lub przed jej zawarciem. Pełne informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdziecie Państwo w naszej Polityce prywatności.

Bez SPAMu i zobowiązań.

zobacz również

Powrót

ta strona używa plików cookies