Kreatik - projekt Geek Girls Carrots

Geek Girls Carrots

Geek Girls Carrots to społeczność dla kobiet kochających nowe technologie. Jej misją jest promowanie kobiet w IT, networking i samorozwój oraz zachęcanie ich do podejmowania wyzwań w branżach związanych z nowymi technologiami. Celem – wzajemna nauka, inspiracja, dzielenie się doświadczeniem. Geek Girls Carrots chcą przełamywać stereotypy, wprowadzając więcej różnorodności do świata technologii.

ZADANIE

Naszym zadaniem było stworzenie responsywnej strony dla społeczności, która jest już powszechnie rozpoznawana (działa w ponad 30 miastach na całym świecie). Chcieliśmy, aby nowa odświeżona witryna jak najlepiej odzwierciedlała charakter społeczności.

Przy projektowaniu strony, postawiliśmy na przejrzysty i minimalistyczny layout.

Silny akcent położyliśmy na informowanie o wydarzeniach stosując możliwość dopasowywania treści do geolokalizacji. Ważnym elementem projektu są też informacje o partnerach, giełda pracy w branży IT oraz blog.

skontaktuj się
z nami

  • wspieramy Twój zespół sprzedaży i marketingu
  • zwiększamy konwersję
  • realizujemy Twoje cele biznesowe

+48 506 688 553

Zostaw e-mail
i dowiedz się więcej o naszej ofercie
Zawiadamiamy, że administratorem Państwa danych osobowych podanych w powyższym formularzu jest Kreatik Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu (61-541), przy ul. Przemysłowej 51/5. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować na adres rodo@kreatik.pl lub za pośrednictwem powyższego formularza. Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie zgodnie z zasadą, która głosi, że przetwarzanie danych jest zgodne z prawem jeżeli jest niezbędne w celu realizacji umowy lub przed jej zawarciem. Pełne informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdziecie Państwo w naszej Polityce prywatności.

Bez SPAMu i zobowiązań.

zobacz również

Powrót

ta strona używa plików cookies