Kreatik - projekt Folwark Wąsowo

Folwark Wąsowo

Folwark Wąsowo to unikatowe miejsce o ponad 150-letniej historii. Obecnie na jego terenie mieści się gospodarstwo ekologiczne, które jest producentem zdrowej żywności oraz miejscem wypoczynku i spotkań rodzinnych lub firmowych. Produkty Folwarku to warzywa z własnych upraw oraz tworzone według tradycyjnych receptur przetwory. Działalność Folwarku jest doceniana na wielu płaszczyznach, o czym świadczą liczne wyróżnienia i certyfikaty.

Zadanie

Naszym celem była prezentacja szerokiej i rozbudowanej oferty Folwarku Wąsowo w taki sposób, aby skutecznie zachęcić odbiorców do wizyty w tym miejscu. Projekt graficzny nawiązuje do etykiet oferowanych przez Folwark produktów.

Chcieliśmy, aby stworzona przez nas responsywna strona internetowa cechowała się czytelną nawigacją, która ułatwi wyszukiwanie informacji. Do prezentacji oferty wykorzystany został modułowy układ strony. Każda z proponowanych usług posiada osobną podstronę, zaprojektowaną pod kątem swojej specyfiki. Szczególną uwagę poświęciliśmy zakładce „produkty”, w której zamieściliśmy katalog oraz formularz składania zamówień.

Folwark Wąsowo jest miejscem o niezwykłej urodzie, co pokazaliśmy opierając projekt strony na wspaniałych zdjęciach tego miejsca.

skontaktuj się
z nami

  • wspieramy Twój zespół sprzedaży i marketingu
  • zwiększamy konwersję
  • realizujemy Twoje cele biznesowe

+48 506 688 553

Zostaw e-mail
i dowiedz się więcej o naszej ofercie
Zawiadamiamy, że administratorem Państwa danych osobowych podanych w powyższym formularzu jest Kreatik Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu (61-541), przy ul. Przemysłowej 51/5. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować na adres rodo@kreatik.pl lub za pośrednictwem powyższego formularza. Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie zgodnie z zasadą, która głosi, że przetwarzanie danych jest zgodne z prawem jeżeli jest niezbędne w celu realizacji umowy lub przed jej zawarciem. Pełne informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdziecie Państwo w naszej Polityce prywatności.

Bez SPAMu i zobowiązań.

zobacz również

Powrót

ta strona używa plików cookies