Kreatik - projekt Eurocash Alkohole

Eurocash Alkohole

Eurocash Alkohole jest liderem wśród hurtowników alkoholi na polskim rynku. Zaopatruje klientów zarówno z segmentu HoReCa, jak i sklepy detaliczne. Klienci Eurocash Alkohole są bardzo zróżnicowani – wymaga to prowadzenia  komunikacji, która odpowiada na wiele różnych potrzeb odbiorców. Jednym z elementów komunikacji z klientem są narzędzia interaktywne – było to więc idealne zadanie dla naszej Agencji.

Zadanie

Naszym zadaniem było stworzenie dla Eurocash Alkohole strony internetowe zgodnej z nową strategią komunikacji – nie był to jednak pierwszy taki projekt, który wspólnie realizowaliśmy, także poprzednia strona była zaprojektowana przez naszą Agencję. Kontynuowanie współpracy pozwala nam z jednej strony wspólnie rozwijać nowe pomysły, z drugiej – realizować długoterminową strategię obecności w Internecie.  

Strona www odpowiada na potrzeby informacyjne klientów Eurocash Alkohole. W tym celu stworzyliśmy blog wypełniony specjalistyczną wiedzą, ciekawostkami i infografikami o produktach oferowanych przez klienta oraz dotyczących organizacji i zarządzania sprzedażą. Strona wykorzystywana jest również jako narzędzie do generowania leadów, dlatego też uruchomiliśmy dedykowaną podstronę, na której użytkownicy mogą zostawiać swoje dane i tym samym, w ramach lead generation, budować i poszerzać bazę danych naszego Klienta. Strona www wspiera działania sprzedażowe również poprzez rozbudowany katalog ofertowy. Obecna odsłona strony www została wzbogacona o informacje o nowej inicjatywie sprzedażowej Eurocash Alkohole – Whisky on The Rock. Ma ona również służyć budowaniu i pogłębianiu świadomości marki przy uwzględnieniu nowej strategii komunikacji.

skontaktuj się
z nami

  • wspieramy Twój zespół sprzedaży i marketingu
  • zwiększamy konwersję
  • realizujemy Twoje cele biznesowe

+48 506 688 553

Zostaw e-mail
i dowiedz się więcej o naszej ofercie
Zawiadamiamy, że administratorem Państwa danych osobowych podanych w powyższym formularzu jest Kreatik Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu (61-541), przy ul. Przemysłowej 51/5. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować na adres rodo@kreatik.pl lub za pośrednictwem powyższego formularza. Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie zgodnie z zasadą, która głosi, że przetwarzanie danych jest zgodne z prawem jeżeli jest niezbędne w celu realizacji umowy lub przed jej zawarciem. Pełne informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdziecie Państwo w naszej Polityce prywatności.

Bez SPAMu i zobowiązań.

zobacz również

Powrót

ta strona używa plików cookies