Emelfis

Emelfis to zespół młodych i kreatywnych osób, które wciąż poszukują nowych wyzwań w obszarach filmu i fotografii. Oferta firmy obejmuje produkcje filmowe oraz fotografie, zarówno ślubne, jak i reklamowe. Głównym celem Emelfis jest dostarczenie klientom usług na najwyższym poziomie. Hasło „Dbamy o Twoje wspomnienia” przekłada się na dbałość o najmniejsze detale każdego projektu, aby filmy i zdjęcia były niezwykłą opowieścią i pamiątką wyjątkowych dla klientów dni.

Zadanie

Naszym zadaniem było stworzenie nowoczesnej, minimalistycznej i responsywnej strony internetowej, która w atrakcyjny wizualnie sposób zaprezentuje portfolio Emelfis (fotografie i materiały wideo) oraz zachęci odwiedzających do współpracy z firmą.

Priorytetem naszych działań było zapewnienie łatwości w dotarciu do informacji, dlatego tworząc architekturę strony zadbaliśmy o to, aby była przede wszystkich funkcjonalna. W tym celu dodaliśmy dwa intuicyjne formularze – w prawym górnym rogu oraz w zakładce „oferta”, aby odwiedzający mogli szybko skontaktować się z Emelfis.
zobacz również

Powrót
ta strona używa plików cookies