Kreatik - projekt Emelfis

Emelfis

Emelfis to zespół młodych i kreatywnych osób, które wciąż poszukują nowych wyzwań w obszarach filmu i fotografii. Oferta firmy obejmuje produkcje filmowe oraz fotografie, zarówno ślubne, jak i reklamowe. Głównym celem Emelfis jest dostarczenie klientom usług na najwyższym poziomie. Hasło „Dbamy o Twoje wspomnienia” przekłada się na dbałość o najmniejsze detale każdego projektu, aby filmy i zdjęcia były niezwykłą opowieścią i pamiątką wyjątkowych dla klientów dni.

Zadanie

Naszym zadaniem było stworzenie nowoczesnej, minimalistycznej i responsywnej strony internetowej, która w atrakcyjny wizualnie sposób zaprezentuje portfolio Emelfis (fotografie i materiały wideo) oraz zachęci odwiedzających do współpracy z firmą.

Priorytetem naszych działań było zapewnienie łatwości w dotarciu do informacji, dlatego tworząc architekturę strony zadbaliśmy o to, aby była przede wszystkich funkcjonalna. W tym celu dodaliśmy dwa intuicyjne formularze – w prawym górnym rogu oraz w zakładce „oferta”, aby odwiedzający mogli szybko skontaktować się z Emelfis.

skontaktuj się
z nami

  • wspieramy Twój zespół sprzedaży i marketingu
  • zwiększamy konwersję
  • realizujemy Twoje cele biznesowe

+48 506 688 553

Zostaw e-mail
i dowiedz się więcej o naszej ofercie
Zawiadamiamy, że administratorem Państwa danych osobowych podanych w powyższym formularzu jest Kreatik Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu (61-541), przy ul. Przemysłowej 51/5. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować na adres rodo@kreatik.pl lub za pośrednictwem powyższego formularza. Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie zgodnie z zasadą, która głosi, że przetwarzanie danych jest zgodne z prawem jeżeli jest niezbędne w celu realizacji umowy lub przed jej zawarciem. Pełne informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdziecie Państwo w naszej Polityce prywatności.

Bez SPAMu i zobowiązań.

zobacz również

Powrót

ta strona używa plików cookies