Kreatik - projekt Ekodarpol

Ekodarpol

Ekodarpol to firma działająca w ramach branży rolniczej, specjalizująca się w produkcji nawozów. Nawozy naturalne Biohumus Extra wytwarzane są przez własną hodowlę dżdżownic, która jest największą tego typu działalnością w Polsce. W ramach rozwoju firma uruchomiła własne laboratorium badawcze o profilu biologiczno-chemicznym.

Ponieważ Ekodarpol prowadzi działalność na wielu polach, poproszono nas o stworzenie aż czterech osobnych stron internetowych prezentujących jej dokonania.

 

Zadanie

Tworząc cztery responsywne strony internetowe mieliśmy na uwadze, że prezentują one jedną firmę, dlatego zachowaliśmy spójność wizualną.

Ekodarpol Rolnictwo to strona przeznaczona dla rolników, pasjonatów i hobbystów. Zamieściliśmy na niej zakładkę „czytelnia”, na której pojawiają się specjalistyczne, branżowe artykuły. Z kolei w zakładce „produkty” dodaliśmy katalog prezentujący oferowany przez firmę asortyment dla rolnictwa.  

Dom Ogród Działka to strona dla amatorów ogrodnictwa. Poza produktami znajduje się na niej również „kalendarz ogrodnika”, w którym zebrano porady na dotyczące pielęgnacji ogrodu. Z kolei na stronie Laboratorium zamieszczone są m.in. możliwe do pobrania kwestionariusze badań.

Ostatnia strona, Biohumus, wymagała odświeżenia wizerunku. Tutaj również dodaliśmy katalog produktów firmy EkoDarPol. Nowością jest możliwość przesyłania zdjęć przez formularz, za pomocą których użytkownicy dzielą się doświadczeniami odnośnie użytkowania produktów. Możemy się pochwalić, że krótko po publikacji strony odnotowano zaskakująco duży odzew wśród użytkowników.

skontaktuj się
z nami

  • wspieramy Twój zespół sprzedaży i marketingu
  • zwiększamy konwersję
  • realizujemy Twoje cele biznesowe

+48 506 688 553

Zostaw e-mail
i dowiedz się więcej o naszej ofercie
Zawiadamiamy, że administratorem Państwa danych osobowych podanych w powyższym formularzu jest Kreatik Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu (61-541), przy ul. Przemysłowej 51/5. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować na adres rodo@kreatik.pl lub za pośrednictwem powyższego formularza. Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie zgodnie z zasadą, która głosi, że przetwarzanie danych jest zgodne z prawem jeżeli jest niezbędne w celu realizacji umowy lub przed jej zawarciem. Pełne informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdziecie Państwo w naszej Polityce prywatności.

Bez SPAMu i zobowiązań.

zobacz również

Powrót

ta strona używa plików cookies