Kreatik - projekt Dom Autysty

Dom Autysty

Po zrealizowaniu akcji społecznej #jesteśwplątany, zostaliśmy ponownie zaproszeni do współpracy z Fundacją Dom Autysty. Założycielami Fundacji są rodzice nastolatków z autyzmem, których głównym celem jest zapewnienie bezpiecznej przyszłości swoim dzieciom. W związku z tym planowana jest budowa specjalnie dostosowanego miejsca, które będzie otwarte również dla innych dorosłych osób z autyzmem.

Zadanie

Fundacja podejmuje wiele aktywności, które mają na celu zebranie pieniędzy na budowę Domu, a także wspiera starania o finansowanie działania tego typu placówek w całej Polsce. Jednym z narzędzi wspomagającym działania Fundacji jest strona www, która pozwoli dotrzeć do jeszcze szerszego grona osób.

Na prostej i czytelnej stronie wyróżniliśmy sekcję „chcesz pomóc?”, która zachęca do wsparcia poprzez dołożenie własnej cegiełki do budowy domu. Dzięki dołączeniu opcji płatności, każda osoba o wielkim sercu za pomocą kilku kliknięć może wywołać uśmiech na twarzach podopiecznych Fundacji Dom Autysty. Serdecznie zapraszamy Państwa do pomocy i trzymamy kciuki za realizację celu!

skontaktuj się
z nami

  • wspieramy Twój zespół sprzedaży i marketingu
  • zwiększamy konwersję
  • realizujemy Twoje cele biznesowe

+48 506 688 553

Zostaw e-mail
i dowiedz się więcej o naszej ofercie
Zawiadamiamy, że administratorem Państwa danych osobowych podanych w powyższym formularzu jest Kreatik Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu (61-541), przy ul. Przemysłowej 51/5. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować na adres rodo@kreatik.pl lub za pośrednictwem powyższego formularza. Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie zgodnie z zasadą, która głosi, że przetwarzanie danych jest zgodne z prawem jeżeli jest niezbędne w celu realizacji umowy lub przed jej zawarciem. Pełne informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdziecie Państwo w naszej Polityce prywatności.

Bez SPAMu i zobowiązań.

zobacz również

Powrót

ta strona używa plików cookies