do

Dołącz

nas
Kreatik to...

agencja, w której spotkasz niebanalnych specjalistów, mistrzów szermierki mailowej, artystów malujących za pomocą kursora i strategów przewidujących przyszłość. 

Jesteśmy młodzi, dynamiczni, fajni i tworzymy marketing, który sprzedaje!

etapy rekrutacji

Zaczep nas

Nowych osób szukamy głównie na Facebooku - tam znajdziesz aktualne ogłoszenia rekrutacyjne. Ale nawet jeśli nie ma oferty dla Ciebie - nie smuć się! Uzupełnij formularz i wyślij swoje CV, a my na pewno się odezwiemy.

Nie gryziemy!

Jeżeli zainteresujesz nas swoją osobą, to na pewno będziemy chcieli się poznać Cię osobiście. Nasze biuro stoi otworem dla wszystkich gości, szczególnie dla tych, którzy chcą dołączyć do drużyny kreatikowego pierścienia! Jesteśmy ciekawi nie tylko doświadczeń zawodowych i kwalifikacji - chcemy poznać Twoją osobowości! Spotkanie to idealna okazja, by zobaczyć kto kryje się za przesłanym do nas CV! Pokaż nam swoje kim jesteś, co najbardziej lubisz oraz jaki jest Twój ulubiony kolor, a w zamian dowiesz się, dlaczego warto z nami pracować i uzyskasz odpowiedź na wszystkie nurtujące Cię pytania!

Feedback

Podobno najcenniejszą walutą jest czas. Nie mamy zamiaru marnować nawet sekundy z Twoich zasobów. Przez cały okres rekrutacyjny będziemy Ci towarzyszyć. Niezależnie od wyników rozmowy – na pewno możesz liczyć na feedback z naszej strony.

Press to play

Przed rozpoczęciem szalonej przygody na Wildzie otrzymasz materiały, które niczym samouczek w dobrej grze przeprowadzą Cię przez pozornie strasznego questa jakim jest pierwszy dzień pracy! Zdradzimy Ci pewien sekret: nie możemy się doczekać, kiedy Cię poznamy!

benefity

no
dress code

płaska struktura

opieka medyczna
Enelmed

elastyczne godziny pracy

+ home office

integracja

komfortowe
biuro

szkolenia

daj się poznać

stanowisko - wybierz coś dla siebie

Zawiadamiamy, że administratorem Państwa danych osobowych podanych w powyższym formularzu jest Kreatik Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu (61-541), przy ul. Przemysłowej 51/5. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować na adres rodo@kreatik.pl lub za pośrednictwem powyższego formularza. Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie zgodnie z zasadą, która głosi, że przetwarzanie danych jest zgodne z prawem jeżeli jest niezbędne w celu realizacji umowy lub przed jej zawarciem. Pełne informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdziecie Państwo w naszej Polityce prywatności.

ta strona używa plików cookies