Kreatik - projekt Chias

Chias

CHIAS jest jednym z pierwszych producentów napojów z nasionami chia w Europie i pierwszym producentem w Polsce. Do nasion chia pochodzących z gospodarstwa w Andach, dodawane są jedynie naturalne składniki: soki, woda i mleko kokosowe. Napoje są wegańskie, bezglutenowe, bez dodatku cukru i konserwantów. Aby zaprezentować wszystkie zalety tego produktu CHIAS potrzebowali nowej strony internetowej – tutaj wkroczyliśmy my.

Zadanie

Naszym zadaniem było zaprojektowanie responsywnej strony internetowej, która w twórczy sposób wykorzysta istniejącą identyfikację wizualną CHIAS oraz będzie pełnić funkcję informacyjną, ze względu na innowacyjny produkt. W tym celu stworzyliśmy minimalistyczną stronę www, z wykorzystaniem modułowego układu.

Silny akcent położyliśmy na wykorzystanie dużej liczby zdjęć – produkty przedstawione są w sposób czytelny i nienachalny, zarówno na stronie głównej w formie kolażu, jak również w zakładce produkty, a nawet w stopce. Dodatkowo, na stronie zamieściliśmy również subtelne animacje oraz wtyczkę, która automatycznie zaciąga zdjęcia z Instagrama.

Klient chciał ułatwić wyszukiwanie miejsc, w których jest dostępny jego produkt, dlatego stworzyliśmy interaktywną mapę, która pozwala łatwo zlokalizować punkty sprzedaży.

 

skontaktuj się
z nami

  • wspieramy Twój zespół sprzedaży i marketingu
  • zwiększamy konwersję
  • realizujemy Twoje cele biznesowe

+48 506 688 553

Zostaw e-mail
i dowiedz się więcej o naszej ofercie
Zawiadamiamy, że administratorem Państwa danych osobowych podanych w powyższym formularzu jest Kreatik Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu (61-541), przy ul. Przemysłowej 51/5. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować na adres rodo@kreatik.pl lub za pośrednictwem powyższego formularza. Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie zgodnie z zasadą, która głosi, że przetwarzanie danych jest zgodne z prawem jeżeli jest niezbędne w celu realizacji umowy lub przed jej zawarciem. Pełne informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdziecie Państwo w naszej Polityce prywatności.

Bez SPAMu i zobowiązań.

zobacz również

Powrót

ta strona używa plików cookies