Kreatik - projekt Centrum dla zwierząt

Centrum dla zwierząt

Centrum dla zwierząt w Poznaniu to inicjatywa utworzenia miejsca, które wyróżni od pozostałych nowatorskie podejście do opieki nad zwierzętami. Będą tu nowoczesne wybiegi dla psów i sala treningowa. Powstanie nowe miejsce spotkań ludzi i zwierząt. Będzie można skorzystać z usług psiego fryzjera i umówić się z behawiorystą, a także adoptować psa czy kota ze schroniska.

ZADANIE

Naszym zadaniem było stworzenie strony internetowej, która ma informować użytkownika o projekcie oraz dać mu możliwość bezpośredniego wsparcia budowy Centrum.

Na stronie zamieściliśmy kilka zakładek, które w przejrzysty sposób pozwalają użytkownikowi dowiedzieć się więcej na temat funkcjonowania projektu. W prawym górnym rogu wyróżniliśmy zakładkę Wesprzyj nas zawierającą dane konta bankowego, na które można przelać dowolną kwotę, przyspieszając tym samym budowę Centrum. Strona jest responsywna i można z niej korzystać na urządzeniach mobilnych.

Treści na stronie zostały wzbogacone o kolorowe animacje ocieplające wizerunek stereotypowego schroniska. To miejsce ma bowiem kojarzyć się z zabawą i czasem mile spędzonym ze zwierzętami. Serdecznie zapraszamy Państwa do pomocy i trzymamy kciuki za realizację celu!

skontaktuj się
z nami

  • wspieramy Twój zespół sprzedaży i marketingu
  • zwiększamy konwersję
  • realizujemy Twoje cele biznesowe

+48 506 688 553

Zostaw e-mail
i dowiedz się więcej o naszej ofercie
Zawiadamiamy, że administratorem Państwa danych osobowych podanych w powyższym formularzu jest Kreatik Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu (61-541), przy ul. Przemysłowej 51/5. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować na adres rodo@kreatik.pl lub za pośrednictwem powyższego formularza. Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie zgodnie z zasadą, która głosi, że przetwarzanie danych jest zgodne z prawem jeżeli jest niezbędne w celu realizacji umowy lub przed jej zawarciem. Pełne informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdziecie Państwo w naszej Polityce prywatności.

Bez SPAMu i zobowiązań.

zobacz również

Powrót

ta strona używa plików cookies