Thank You Cards
Aplikacja

Wyzwanie

Grupa Orbico to największy dystrybutor FMCG w Europie – działa w 20 krajach. Obszar działalności biznesowej Orbico rozciąga się od Bałtyku do Morza Czarnego.

Dużym wyzwaniem było dla nas stworzenie aplikacji tłumaczonej na 18 języków oraz sprawnie łączącej się z bazą danych pracowników z całej Europy w celu wysyłania kartek z podziękowaniami.

Ostateczny efekt 
Ostateczny efekt 
Ostateczny efekt 
Ostateczny efekt 

Zaproponowaliśmy klientowi stworzenie aplikacji typu webapp dostępnej online, która składa się z trzech modułów.

W ramach pierwszego modułu użytkownik może wybrać jedną z siedmiu wartości firmy, którą chce docenić u innego pracownika. Każdej wartości przypisany jest inny szablon karty. Kolejny moduł zawiera możliwość wyboru jednego z trzech komunikatów (Thank you, Well done!, Bravo!) oraz wypełnienia karty własną treścią. Trzeci moduł natomiast pozwala na bezpośrednie wysłanie karty do dowolnego pracownika z Grupy Orbico (maksymalnie do trzech osób) lub zapisanie jej w formie grafiki i samodzielne przesłanie do wybranych osób za pomocą dowolnego narzędzia. Skupiliśmy się na tym, aby narzędzie umożliwiało intuicyjny sposób stworzenia karty oraz wysyłki i dotarcia do wszystkich pracowników  za pomocą e-maila. Dodatkowo pracownikom z uprawnieniami administracyjnymi nadaliśmy dostęp do raportów dotyczących na przykład liczby wysłanych podziękowań oraz ich rodzaju. 

Design aplikacji jest nowoczesny i przejrzysty, a przy tym dopasowany do CI firmy, logo „THANK YOU CARDS” oraz do wizualizacji grupowych wartości, z których każda posiada swoją ikonę i kolor przewodni. Projekt graficzny, ze względu na przekaz jaki niesie ze sobą narzędzie „THANK YOU CARDS”, ma radosny i optymistyczny w odbiorze charakter.

Wyniki naszych
starań

Aplikacja została zaprezentowana pracownikom we wrześniu 2020 roku. Po pierwszym miesiącu uruchomienia aplikacji pracownicy otrzymali prawie 1500 kartek z podziękowaniami.

1500kart
wysłanych w pierwszym miesiącu
Od samego początku naszym sukcesem były jasne zasady współpracy, wyznaczenie kierownika projektu, otwarta i przejrzysta komunikacja. W trakcie realizacji projektu firma zaproponowała dodatkowe funkcjonalności aplikacji, których nie planowano w pierwszej fazie wdrożenia. Pokazało nam, że Kreatik skupia się na kliencie i jego zadowoleniu, a nie na zamykaniu kolejnego projektu.
Martyna Morawiec
HR Coordinator, Orbico Group

Osoby odpowiedzialne
za ten projekt

We devise. We design. We deploy.

Dlaczego jesteśmy tak dobrzy w tym, co robimy? Ponieważ nasz zespół tworzą ludzie doświadczeni w pracy w różnych branżach, z różnym wykształceniem i niezwykłymi pasjami, które rozwijamy po pracy.
Agnieszka Mieszała
Project Manager
Dawid Bartodziej
Head of Delivery
Joanna Kluczka
Head of UI Design
Monika Konarzewska
Head of UX Design
Wyceń projekt
en pl