Sportano
audyt UX

Challenge

Sportano jest firmą, która niezwykle szybko rozwija się na Polskim rynku. To nowoczesny multibrand  skupiający w jednym miejscu najlepsze marki i topowe produkty z niemal wszystkich dyscyplin sportowych, stawiający na nowoczesne i innowacyjne rozwiązania w zakresie e-commerce.

Naszym zadaniem było przeprowadzenie UX-owego audytu. Następstwem tego było przeprojektowanie kilku elementów znajdujących się na stronie Sportano, takich jak: search, tabele rozmiarów oraz podstrona kategorii.

 

 

 

O projekcie

Klient
Sportano
Usługa
Audyt UX
Branża
E-commerce
Kiedy
Lipiec 2022 – Sierpień 2022

MASZ PODOBNE WYZWANIE?

Nie ważne, na jakim etapie rozwoju swojego biznesu właśnie jesteś. Możesz na nas liczyć!

Kontakt

Audyt pozwolił na zidentyfikowanie UX-owych punktów zapalnych. W celu poprawy użyteczności oraz efektywności, wzięliśmy pod lupę następujące obszary: 
analiza heurystyczna

analiza zasad użyteczności 

analiza ścieżki użytkownika 

afordancje

Podczas przeprojektowywania elementów na stronie duży nacisk kładliśmy na wariantowość konfiguracji. Poprawiliśmy użyteczność i funkcjonalność poszczególnych elementów UI.

The final result 
The final result 
The final result 
The final result 

Co osiągnęliśmy?

Dostarczyliśmy klientowi przeprojektowane ekrany UI, oraz raport, w którym zarekomendowaliśmy szereg zmian i dobrych praktyk UX m.in. w zakresie słownictwa stosowanego na buttonach oraz układu wyświetlania podkategorii.

Osoby odpowiedzialne
za ten projekt

Dlaczego jesteśmy tak dobrzy w tym, co robimy? Ponieważ nasz zespół tworzą ludzie doświadczeni w pracy w różnych branżach, z różnym wykształceniem i niezwykłymi pasjami, które rozwijamy po pracy.
Maciej Marczak
UX designer

Masz dla nas wyzwanie? Napisz:
Wyceń projekt
Wyceń projekt
Wyceń projekt
Wyceń projekt
Wyceń projekt
Wyceń projekt
Wyceń projekt
Wyceń projekt
Wyceń projekt

Wyceń projekt
en pl