Santander-audyt UX

bankingUX audit

Wyzwanie

Santander to bank rozpoznawalny na całym świecie. Od ponad 28 lat są oni obecni na Polskim rynku. Konsekwentnie buduje swoją markę jako jednego z liderów rynku w zakresie wykorzystania nowoczesnych technologii w usługach bankowych. 

 

Naszym zadaniem było poddanie analizie ekranu (audyt UX) konfiguratora kredytów gotówkowych, który był już wcześniej zaimplementowany. Następnie przyszło nam przeprojektować go i dostosować pod mobile i web.

Ostateczny efekt 
Ostateczny efekt 
Ostateczny efekt 
Ostateczny efekt 

Klient zgłosił się do nas ze względu na słabą konwersję poszczególnych elementów konfiguratora takich jak chociażby: checkbox czy pasek informujący o określonych okazjach przy wybraniu odpowiednich parametrów. Celem było również dodanie dodanie inputu do wprowadzania kodu promocyjnego oraz zaadresowanie wizualnie mechanizmu jego działania.

Tuż po przeprowadzeniu serii kilku spotkań z klientem (wspólnie z analitykiem) oraz przygotowaniu rekomendacji (po przeprowadzeniu “audytu UX”), przeszliśmy do szkicowania widoków UX/UI na bazie Design Systemu klienta. 

Podczas projektowania ekranów duży nacisk kładliśmy w temacie dostępności.

Twoja konwersja Cię nie satysfakcjonuje? Skorzystaj z naszego pakietu audytu UX i dowiedz się, co możesz zmienić, by rozwinąć swój biznes!

Najbardziej doceniam to, że Maria i jej zespół są tak zaangażowani w sukces naszej marki, że są gotowi rozmawiać z nami godzinami, jeśli się z czymś nie zgadzają. Dla nich najważniejsze jest, aby nasza marka odniosła sukces i nie boją się ciężkiej pracy, aby go osiągnąć.
Katarzyna Krzeszowska
Brand Manager, GALICJANKA RP Sp. z o. o
Firma była zadowolona z reakcji na projekt, które generalnie były pozytywne. Firma jest przekonana, że projekt będzie skuteczny, ponieważ zespół zdobył nagrodę marketingową za swoje wysiłki w tym zakresie. Ciekawe było podejście zespołu do tematu.
Alicja Gaca
CEO, Fundacja Głosem Zwierząt
Wyróżniali się podczas części strategicznej, ponieważ rozumieją nasze potrzeby i proponują odpowiednie rozwiązania w zakresie układu i topologii informacji. Próbowali zrozumieć kontekst użytkowania, a następnie zaproponowali najlepsze możliwe rozwiązanie. Zdecydowanie udowodnili, do czego są zdolni.
Marek Nadra
Business Solution Manager, Supporting the Enterprise, CBS Dan’IS, DACH, Danone GmBH

Osoby odpowiedzialne
za ten projekt

We devise. We design. We deploy.

Dlaczego jesteśmy tak dobrzy w tym, co robimy? Ponieważ nasz zespół tworzą ludzie doświadczeni w pracy w różnych branżach, z różnym wykształceniem i niezwykłymi pasjami, które rozwijamy po pracy.
Antoni Leśniewski
UX Team Leader

Masz dla nas wyzwanie? Napisz:
Wyceń projekt
Wyceń projekt
Wyceń projekt
Wyceń projekt
Wyceń projekt
Wyceń projekt
Wyceń projekt
Wyceń projekt
Wyceń projekt

Wyceń projekt
en pl