Prilo
marketplace

Wyzwanie

Prilo to unikalne na rynku rozwiązanie do zarządzania transportem samochodów. Platforma łączy przewoźników z osobami i firmami, które poszukują partnera do transportu swoich samochodów.

Naszym zadaniem było zaprojektowanie marketplace dla przewoźników i spedytorów, który umożliwia złożenie zlecenia na transport, raportuje dostępny transport oraz sprawia, że zarządzanie transportem samochodowym jest łatwe, opłacalne i przyjemne.

 

 

 

O projekcie

Klient
Prilo
Usługi
Marketplace
Branża
Automotive

MASZ PODOBNE WYZWANIE?

Nie ważne, na jakim etapie rozwoju swojego biznesu właśnie jesteś. Możesz na nas liczyć!

Kontakt

Cały etap tworzenia platformy poprzedził proces Product Discovery, który pomógł zrozumieć potrzeby rynku, użytkowników i biznesu.

Wspólnie z klientem zbadaliśmy konkurencję i zdefiniowaliśmy potrzeby biznesowe, wartości oraz model biznesowy. Zmapowaliśmy procesy, a następnie przygotowaliśmy koncepcje i założenia rozwoju produktu.

Kolejnym krokiem było projektowanie UX i testy użyteczności, dzięki którym mogliśmy udoskonalić projekt na początkowym etapie tworzenia. Na koniec pracowaliśmy nad projektowaniem i rozwojem interfejsu użytkownika.

Stworzyliśmy również aplikację mobilną, która umożliwia śledzenie przewozu.

The final result 
The final result 
The final result 
The final result 

Osoby odpowiedzialne
za ten projekt

Dlaczego jesteśmy tak dobrzy w tym, co robimy? Ponieważ nasz zespół tworzą ludzie doświadczeni w pracy w różnych branżach, z różnym wykształceniem i niezwykłymi pasjami, które rozwijamy po pracy.
Maria Połońska
CEO
Aleksandra Strelczuk
UI Designer
Joanna Tulińska-Ładomirska
UX Designer

Masz dla nas wyzwanie? Napisz:
Wyceń projekt
Wyceń projekt
Wyceń projekt
Wyceń projekt
Wyceń projekt
Wyceń projekt
Wyceń projekt
Wyceń projekt
Wyceń projekt

Wyceń projekt
en pl