Prilo – marketplace

Wyzwanie

Prilo to unikalne na rynku rozwiązanie do zarządzania transportem samochodów. Platforma łączy przewoźników z osobami i firmami, które poszukują partnera do transportu swoich samochodów.

Naszym zadaniem było zaprojektowanie marketplace dla przewoźników i spedytorów, który umożliwia złożenie zlecenia na transport, raportuje dostępny transport oraz sprawia, że zarządzanie transportem samochodowym jest łatwe, opłacalne i przyjemne.

Ostatecznyefekt 
Ostatecznyefekt 
Ostatecznyefekt 
Ostatecznyefekt 

Cały etap tworzenia platformy poprzedził proces Product Discovery, który pomógł zrozumieć potrzeby rynku, użytkowników i biznesu.

Wspólnie z klientem zbadaliśmy konkurencję i zdefiniowaliśmy potrzeby biznesowe, wartości oraz model biznesowy. Zmapowaliśmy procesy, a następnie przygotowaliśmy koncepcje i założenia rozwoju produktu.

Kolejnym krokiem było projektowanie UX i testy użyteczności, dzięki którym mogliśmy udoskonalić projekt na początkowym etapie tworzenia. Na koniec pracowaliśmy nad projektowaniem i rozwojem interfejsu użytkownika.

Stworzyliśmy również aplikację mobilną, która umożliwia śledzenie przewozu.

Największą zaletą Kreatik jest umiejętność zrozumienia biznesu klienta i pomoc w rozwoju.
Maciej Hojszyk
Dyrektor ds Marketingu, Eurocash S.A.
Firma była zadowolona z reakcji na projekt, które generalnie były pozytywne. Firma jest przekonana, że projekt będzie skuteczny, ponieważ zespół zdobył nagrodę marketingową za swoje wysiłki w tym zakresie. Ciekawe było podejście zespołu do tematu.
Alicja Gaca
CEO, Fundacja Głosem Zwierząt

Osoby odpowiedzialne
za ten projekt

We devise. We design. We deploy.

Dlaczego jesteśmy tak dobrzy w tym, co robimy? Ponieważ nasz zespół tworzą ludzie doświadczeni w pracy w różnych branżach, z różnym wykształceniem i niezwykłymi pasjami, które rozwijamy po pracy.
Maria Połońska
CEO
Aleksandra Strelczuk
UI Designer
Joanna Tulińska-Ładomirska
UX Designer

Masz dla nas wyzwanie? Napisz:
Wyceń projekt
Wyceń projekt
Wyceń projekt
Wyceń projekt
Wyceń projekt
Wyceń projekt
Wyceń projekt
Wyceń projekt
Wyceń projekt

Wyceń projekt
en pl