MO strona www

Wyzwanie

Mo (wcześniej Cermag) jest marką sieci sprzedaży, która prężnie działa na rynku od 1966 roku. Specjalizuje się w sprzedaży płytek ceramicznych, ceramiki i armatury sanitarnej, mebli oraz galanterii łazienkowej, a także wyrobów chemii budowlanej i oświetlenia. Mo bardzo dużą wagę przykłada do kontaktu z klientem. Dlatego jedną z korzyści dla konsumentów jest możliwość skorzystania z porady architekta się na spotkanie z architektem, czego efektem będzie profesjonalny projekt techniczny.

Naszym zadaniem było zaprojektowanie responsywnej strony w odpowiedzi na rebranding, Mo (wcześniej Cermag) tak aby jak najlepiej odzwierciedlić charakter tej marki.

Ostateczny efekt 
Ostateczny efekt 
Ostateczny efekt 
Ostateczny efekt 

Przy projektowaniu strony wykorzystaliśmy dużą liczbę zdjęć, aby jak najlepiej przedstawić ofertę. Skorzystaliśmy z mega menu dzięki temu użytkownik szybciej może trafić do tej części oferty, która go interesuje. Położyliśmy nacisk na podstrony Inspiracje oraz Porady Architekta, które dodatkowo umacniają pozycję Mo jako doradcy i specjalisty w swojej dziedzinie.

Użytkownik może skorzystać z interaktywnej mapy aby znaleźć dojazd do salonu. 

Dodatkowo poprzez formularz na stronie można umówić się na indywidualne konsultacje z architektem w salonie, domu czy w miejscu budowy.

Największą zaletą Kreatik jest umiejętność zrozumienia biznesu klienta i pomoc w rozwoju.
Maciej Hojszyk
Dyrektor ds Marketingu, Eurocash S.A.
Firma była zadowolona z reakcji na projekt, które generalnie były pozytywne. Firma jest przekonana, że projekt będzie skuteczny, ponieważ zespół zdobył nagrodę marketingową za swoje wysiłki w tym zakresie. Ciekawe było podejście zespołu do tematu.
Alicja Gaca
CEO, Fundacja Głosem Zwierząt

Osoby odpowiedzialne
za ten projekt

We devise. We design. We deploy.

Dlaczego jesteśmy tak dobrzy w tym, co robimy? Ponieważ nasz zespół tworzą ludzie doświadczeni w pracy w różnych branżach, z różnym wykształceniem i niezwykłymi pasjami, które rozwijamy po pracy.
Dawid Bartodziej
Head of Delivery
Monika Konarzewska
Head of UI Design
Joanna Kluczka
Head of UI Design

Masz dla nas wyzwanie? Napisz:
Wyceń projekt
Wyceń projekt
Wyceń projekt
Wyceń projekt
Wyceń projekt
Wyceń projekt
Wyceń projekt
Wyceń projekt
Wyceń projekt

Wyceń projekt
en pl