Meditrans – narzędzie cyfrowe

Wyzwanie

Meditrans to firma zajmująca się sprzedażą wyposażenia gabinetów stomatologicznych. Od 1991 roku zaopatruje gabinety, kliniki, pracownie protetyczne oraz hurtownie na terenie całej Polski, a także za granicą.

Firma Meditrans potrzebowała digitalowego narzędzia, które wesprze sprzedaż unitów stomatologicznych (foteli oraz końcówek) dla marki Chirana, której jest głównym dystrybutorem na rynek polski.

Ostatecznyefekt 
Ostatecznyefekt 
Ostatecznyefekt 
Ostatecznyefekt 

Pracę zaczęliśmy od stworzenia strony. Można na niej znaleźć szczegółowe informacje o oferowanych unitach. Każdy dostępny model fotela i końcówek jest szczegółowo opisany na stronie. Dodatkowo użytkownik ma wgląd do profesjonalnej specyfikacji i broszury produktowej. Na stronie głównej oraz podstronach wyróżniony został button “Skontaktuj się z nami”, który po kliknięciu przenosi użytkownika do formularza kontaktowego.

Na stronie umieściliśmy również przekierowanie do stworzonego przez nas konfiguratora unitów stomatologicznych. Ta funkcjonalność jest szczególnie przydatna dla handlowców. Po kliknięciu w button na „Konfiguruj unit” użytkownik jest przekierowany do konfiguratora, który umożliwia stworzenie indywidualnej oferty wraz ze szczegółową wyceną. Można ją następnie wysłać mailem lub zapisać, aby po jakimś czasie wrócić do niej i naliczyć dostępny rabat.  

Look and feel strony, jak i konfiguratora jest oparty na identyfikacji marki Chirana. Kolorystyka jest stonowana i idealnie kontrastująca z wielobarwnymi produktami marki. Jedynie zielone akcenty i niebieskie buttony zwracają uwagę w odpowiednio zaplanowanych miejscach.

Zespół Kreatik wprowadził mnie w cudowny świat kreatywnego myślenia projektowego, przesuwając multidyscyplinarne zespoły do granic naszych możliwości twórczych. Maria i jej zespół potrafią połączyć rozległą wiedzę na temat definiowania problemów i technik generowania pomysłów z zaangażowaniem w warsztaty o dużej energii i zmysłem biznesowym.
An Louwagie
Business Consultant in Bisnode Belgium
Wyróżniali się podczas części strategicznej, ponieważ rozumieją nasze potrzeby i proponują odpowiednie rozwiązania w zakresie układu i topologii informacji. Próbowali zrozumieć kontekst użytkowania, a następnie zaproponowali najlepsze możliwe rozwiązanie. Zdecydowanie udowodnili, do czego są zdolni.
Marek Nadra
Business Solution Manager, Supporting the Enterprise, CBS Dan’IS, DACH, Danone GmBH
Firma była zadowolona z reakcji na projekt, które generalnie były pozytywne. Firma jest przekonana, że projekt będzie skuteczny, ponieważ zespół zdobył nagrodę marketingową za swoje wysiłki w tym zakresie. Ciekawe było podejście zespołu do tematu.
Alicja Gaca
CEO, Fundacja Głosem Zwierząt

Osoby odpowiedzialne
za ten projekt

We devise. We design. We deploy.

Dlaczego jesteśmy tak dobrzy w tym, co robimy? Ponieważ nasz zespół tworzą ludzie doświadczeni w pracy w różnych branżach, z różnym wykształceniem i niezwykłymi pasjami, które rozwijamy po pracy.
Dawid Bartodziej
Head of Delivery
Monika Konarzewska
Head of UX Design
Joanna Kluczka
Head of UI Design

Masz dla nas wyzwanie? Napisz:
Wyceń projekt
Wyceń projekt
Wyceń projekt
Wyceń projekt
Wyceń projekt
Wyceń projekt
Wyceń projekt
Wyceń projekt
Wyceń projekt

Wyceń projekt
en pl