Lisner – strona www

redesignUI designworkshops

Wyzwanie

Lisner jest liderem polskiego rynku przetworów śledziowych, sałatek oraz past kanapkowych. Stanowi część ogólnoeuropejskiego koncernu spożywczego UTM. Firma jest obecna na Polskim rynku od ponad 30 lat.

Naszym zadaniem było przeprojektowanie ich strony internetowej. Firma przechodziła  rebranding w momencie zgłoszenia się do nas. Celem ich strony było przedstawienia zróżnicowanego portfolio produktów, oraz stworzenie strony wizytówki (wizerunek eksperta i lidera rynku.

Ostateczny efekt 
Ostateczny efekt 
Ostateczny efekt 
Ostateczny efekt 

Po dostarczeniu nam przez klienta niezbędnych materiałów, zorganizowaliśmy serię warsztatów na których określiliśmy architekturę informacji nowej strony, oraz wspólnie z zespołem po stronie klienta przeanalizowaliśmy benchmarki i inspiracje. 

Potem przeszliśmy do przygotowywania makiet UX, płynnie przechodząc do sporządzenia ekranów UI oraz klikalnego prototypu na potrzeby klienta.

Z początku zaprojektowaliśmy landing page na którym znajdowały się wszystkie niezbędne z perspektywy użytkowników informacje oraz przekierowywania do podstron: “Produkty” i “Przepisy”. 

Na tych podstronach skupiliśmy swoją uwagę na mechanizmie filtrowania. Ostatnim etapem procesu projektowego było zaprojektowanie podstrony EKO.

The greatest advantage of Kreatik is the ability to understand the client’s business and the ability to help them in development.
Maciej Hojszyk
Dyrektor ds Marketingu, Eurocash S.A.
The company was pleased with the responses to the project which has been generally positive. The company is confident that the project will be effective as the team won a marketing award for its efforts on it specifically. The team’s approach to the topic was interesting.
Alicja Gaca
CEO, Fundacja Głosem Zwierząt

Osoby odpowiedzialne
za ten projekt

We devise. We design. We deploy.

Dlaczego jesteśmy tak dobrzy w tym, co robimy? Ponieważ nasz zespół tworzą ludzie doświadczeni w pracy w różnych branżach, z różnym wykształceniem i niezwykłymi pasjami, które rozwijamy po pracy.
Eliza Ignasiak
Project Manager
Maciej Marczak
UX Designer
Filip Krawczyk
UI Designer
Anna Rajzer
UI designer

Masz dla nas wyzwanie? Napisz:
Wyceń projekt
Wyceń projekt
Wyceń projekt
Wyceń projekt
Wyceń projekt
Wyceń projekt
Wyceń projekt
Wyceń projekt
Wyceń projekt

Wyceń projekt
en pl