Lisner- Kreatywny Landing Page

#creative landing page#FMCG#UI/UX design

Wyzwanie

To nie pierwszy projekt, który realizowaliśmy z marką Lisner. Tym razem, klient zgłosił się do nas z prośbą o wsparcie w przygotowaniu kreatywnej koncepcji oraz zaprojektowaniu strony dedykowanej nowej kampanii “Śledź ma wiele twarzy”. 

Strona miała za zadanie przede wszystkim w nieszablonowy sposób przedstawić nową ofertę Lisnera. Promowane były bowiem nowe smaki śledzia – solony, wędzony oraz słodko-kwaśny. W nawiązaniu do spotu wizerunkowego, emitowanego zarówno w digitalu jak i TV, stworzyliśmy spójną contentowo koncepcję landing page’a angażującego użytkownika. 

Ostatecznyefekt 
Ostatecznyefekt 
Ostatecznyefekt 
Ostatecznyefekt 

Pracę rozpoczęliśmy od sesji warsztatowej z klientem, na której dopracowaliśmy koncepcję zaproponowaną w ramach oferty. Pomysł opierał się na wykorzystaniu wizerunku Michela Morana (ambasadora marki) i pokazaniu go w trzech zupełnie różnych krajobrazach nawiązujących tematycznie do nowych smaków śledzia. Element angażujący użytkownika bazował na dopasowaniu scrolla horyzontalnego ze zmieniającymi się krajobrazami w tle zgodnie z umieszczonym na stronie kompasem smaków. 

Po warsztatach przygotowaliśmy makiety UX oraz listę pomysłów na umieszczenie informacji o landing page’u na stronie głównej Lisnera. Kolejnym krokiem było stworzenie projektu graficznego. Powstały ilustracje do każdej scenerii – morskiej, leśnej i imprezowej. W centrum umieszczone zostało zdjęcie Michela, a wokół jego postaci powstały obrysy atrybutów związanych z danym smakiem i krajobrazem. 

Na stronie nie zabrakło również sekcji z przepisami zawierającymi nowe produkty Lisnera oraz miejsca, gdzie użytkownik może obejrzeć spot wizerunkowy kampanii. Zaprojektowaliśmy wysuwany panel, na którym umieściliśmy produkt z opisem oraz buttony z trzema przepisami na każdą okazję.

Osoby odpowiedzialne
za ten projekt

We devise. We design. We deploy.

Dlaczego jesteśmy tak dobrzy w tym, co robimy? Ponieważ nasz zespół tworzą ludzie doświadczeni w pracy w różnych branżach, z różnym wykształceniem i niezwykłymi pasjami, które rozwijamy po pracy.
Magdalena Węcłaś
Content Manager
Anna Rajzer
UI Designer
Paulina Miracka
UI Designer
Aleksandra Strelczuk
UI Team Leader
Eliza Ignasiak
Project Manager

Masz dla nas wyzwanie? Napisz:
Wyceń projekt
Wyceń projekt
Wyceń projekt
Wyceń projekt
Wyceń projekt
Wyceń projekt
Wyceń projekt
Wyceń projekt
Wyceń projekt

Wyceń projekt
en pl